• آکادمی کانسپت با بهره مندی از اساتید مجرب، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت خود را در زمینه آموزش طراحی طلا و جواهر در سال ۱۳۹۸ آغاز نمود.
  • مهندس حسن کفشگر موسس و مدیر عامل آکادمی کانسپت با بیش از پانزده سال تجربه در زمینه آموزش، طراحی و ساخت طلا و جواهر بستری را فراهم نمودند که تمامی علاقه مندان به این رشته هنری بتوانند به صورت تخصصی دورهای خود را گذرانده و وارد بازار کار شوند.
  • هنرجویان پس از اتمام دوره و آزمونهای مربوطه موفق به کسب گواهی اتمام دوره آموزش از دانشکده فنی و حرفه ای و گواهی گذراندن دوره آموزشی از آکادمی کانسپت خواهند شد.
  • از دیگر مزایای آکادمی کانسپت این است که هنرجویان ممتاز می توانند در صورت تمایل پس از پایان دوره در محیط آکادمی به صورت رایگان کارورزی کرده و تجربیات کاری بسیار زیادی را بدست آورند.
  • آکادمی کانسپت نه تنها در راه ارتقاء و آموزش هنرجویان بلکه در معرفی هنرجویان جویای کار به شرکت ها و کارخانه جات معتبر ایران وظیفه ای را بر دوش خود احساس میکند، لذا پشتیبانی آکادمی از لحظه ثبت نام هنرجو آغاز شده و پس از پایان دوره، هنرجویان در صورت تمایل میتوانند برای کار به شرکت های مهم این صنف معرفی و مشغول کار گردند.
  • سیستم آموزشی آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت بر پایه یک سری اصول و ارزش تعیین شده، گام برداشته و همواره بر این ارزش ها پایبند خواهد بود. یکی از ارزش ها، وفاداری به ارتباط سالم و حرفه ای با هنرجویان است. آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت تنها یک آموزشگاه نیست، مکانی برای تبادل افکار، رشد ذهنی، خلاقیت، حمایت و ایجاد ارتباطات حرفه ای و کاری بین افراد است. این ارزشها هویت اصلی آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت را تشکیل می دهند.
  • چشم انداز آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت رسیدن هنرجویان به سطح رقابت بین المللی در مسابقات مختلف، تبدیل شدن به نیروی کار ماهر و در نهایت کارآفرینی هنرجویان میباشد، آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت هنرجویان را تا همیشه در جهت نیل به اهدافشان پشتیبانی و راهنمایی خواهد کرد.
  • آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت طی مذاکرات متعدد با اساتید برجسته بین المللی توانسته ورکشاپ هایی را پس از پایان دوره پیشرفته برای علاقه مندان در نظر بگیرد تا زیر نظر این اساتید برنامه های آموزشی خود را در سطح بین المللی توسعه دهد.
  • سیستم آموزشی آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت با آموزش صحیح، تخصصی و ارائه مهارت های اساسی به هنرجویان، مهارت کسب و کار را نیز به آنان می آموزد و این فرصت را در اختیار هنرجویان میگذارد که نه تنها از طریق طراحی بلکه با توسعه دانش افراد، می توانند به عنوان مدرس در محیط آکادمی و یا حتی به صورت کارآفرینی مشغول کار شوند. آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت تمامی هنرجویان را تا رسیدن به اهداف خودشان پشتیبانی و راهنمایی می نماید.