کریستال در واستو

اثرات جذاب کریستال در واستو چیست و چه فوایدی دارد ؟ کریستال در واستو کاربردهای زیادی از جمله پاکسازی انرژی های منفی ، جذب پول و ثروت ، جذب عشق و … دارد. در این مطلب قصد داریم شما را با جنبه های مختلف کریستال در واستو و بررسی آن ها آشنا کنیم.

کریستال در واستو

کریستال در واستو اثرات جالبی بر زندگی انسان دارد. کریستال نوعی ماده جامد است که دارای یک تعریف علمی و ویژگی های غیر مادی و متافیزیکی می باشد. به بیانی ساده تر می توان گفت که کریستال یک ماده جامد با یک الگوی تکرار پذیر است که اتم های موجود در آن همیشه در یک الگوی دقیق تکرار می شوند. این ویژگی در مقایسه با سایر جامدات بسیار خاص است و قابل مقایسه با آن ها نمی باشد.

بسیار جالب است که بدانید هر کریستال دارای یک الگوی خاص و منحصر به فرد است که در هیچ یک از سایر کریستال ها دیده نمی شود. کریستال در واستو دارای ویژگی های ماورایی مانند ایجاد قدرت و خلق ارتعاشات انرژی است که توسط بلورها به وجود می آیند به همین علت در صنعت طراحی جواهرات از آن ها استفاده می شود. پس کریستال دارای یک هوش ذاتی و درونی است که باعث به وجود آمدن حس هماهنگ و منظم خواهد بود.

جنبه های متافیزیکی کریستال در واستو

کریستال واستو به طور طبیعی دارای اشعه است. او قادر است تا این اشعه را مانند نور خورشید به همه جا بتاباند. پراکنده شدن این انرژی و اشعه مانند پراکنده شدن عطر گل در فضا باعث می شود تا انرژی های منفی از بین بروند و انرژی های خوب و مثبت جایگزین آن شوند. واقعیت این است که زمین پر از انرژی مثبت است که به عنوان مادر ما شناخته می شود. هنگامی که شما از کریستال استفاده می کنید یا آن را در نزدیکی خود قرار می دهید ارتباط میان شما و زمین برقرار می شود . زیرا کریستال قادر است تا جریان انرژی موجود را فعال کند و از این طریق درهای تازه ای به زندگی شما بگشاید. به جرات می توان گفت که کریستال در واستو باعث پاکسازی روح و روان و انتقال انرژی های منفی خواهد بود.

بهترین راه برای استفاده از کریستال

بهترین روش برای استفاده از کریستال این است که آن ها را در قالب زیور آلات استفاده کنید. زیرا به طور دائم در نزدیکی شما قرار دارند و می توانند خواص خود را به شما انتقال دهند. تراش دادن کریستال به حالت های مختلف و زیبا سازی آن ها بهترین روش برای استفاده مداوم از کریستال در واستو است. برای آموزش طراحی طلا و جواهر نیز می توانید با مشاورین آکادمی کانسپت تماس بگیرید.

اثرات کریستال در واستو

خواص کریستال در واستو چیست ؟

حذف انرژی منفی دیگران

ورودی درب خانه شما به عنوان ورودی انرژی محسوب می شود. زیرا هر شخصی که از بیرون به داخل منزل شما وارد می شود نوعی از انرژی را با خود به همراه می آورد. برخی از افراد دارای انرژی مثبت و برخی دیگر دارای انرژی منفی هستند. هنگامی که شما کریستال را در درب ورودی خانه قرار می دهید انرژی های منفی افراد را قبل از ورود به خانه شما خنثی میکند. یکی از بهترین نوع کریستال به عنوان ” هماتیت ” شناخته می شود که می توان به صورت یک سپر قوی از شما در برابر انرژی های منفی مراقبت کند.

جذب پول و ثروت

اگر به دنبال پول و ثروت هستید باید از ابزارهای مرتبط با آن هم بهره بگیرید. کریستال در واستو تاکید می کند که شما می توانید با کمک گرفتن از انرژی های سنگ و کریستال به پول و ثروت برسید به شرط اینکه به درستی از آن استفاده کنید. سنگ ” سیترین ” به عنوان سنگ جذب ثروت شناخته می شود. زیرا می تواند با جذب انرژی های مربوطه و حذف انرژی های منفی شما را به ثروت و پول برساند. “سیترین ” بسیار قدرتمند است و اگر آن را در نزدیکی خود ” به طور مثال روی میز ” قرار دهید تاثیرات شگفت انگیز آن را در زندگی خود احساس خواهید کرد.

جذب عشق و هماهنگی

اگر از معشوقه تان ناامید شده اید و رابطه عاشقانه تان به سردی گراییده است می توانید از اثرات شگفت انگیز کریستال در واستو کمک بگیرید. قرار دادن یک کوارتز طبیعی مانند ( rose quartz ) در نزدیکی خود باعث می شود تا ارتعاشات عشق و هماهنگی در شما به وجود آید و بتوانید شعله های عشق را در خود احساس کنید.

در امان ماندن از سروصداهای اطراف

یکی از تعجب آورترین و جذاب ترین اثرات کریستال در واستو آرام کردن سروصداهای آزار دهنده اطراف است. اگر دارای همسایگانی پر سروصدا هستید کریستال می تواند به کمک شما بیاید فقط کافیست تا آن را به مدت چند دقیقه با ایمان در دستان خود فشار دهید. بعد از گذشت مدت کوتاهی شاهد آرام شدن این صداها خواهید بود. در هنگام استفاده و برخورداری از اثرات شگفت انگیز کریستال باید اعتقاد قلبی به آن داشته باشید.

رفع آلودگی های الکترومغناطیسی

نوعی از کریستال به نام ( Lepidolite ) در رفع آلودگی های ناشی از امواج الکترومغناطیس بسیار موثر است. فقط کافی است تا آن را بین خود و منبع آلودگی قرار دهید و سپس هماهنگی و عشق را به محل دعوت کنید. اگر نمی دانید که چه وسایلی به عنوان منبع آلودگی امواج الکترومغناطیس شناخته می شوند باید بگوییم که  کامپیوتر ، تلفن های همراه و … دارای این آلودگی ها هستند و استفاده طولانی مدت از آن ها می تواند عوارض زیادی در پی داشته باشد.

کریستال در واستو چیست ؟

رشد بهتر گیاهان

گیاهان به خودی خود باعث جذب ارتعاشات منفی و تولید انرژی مثبت در خانه می شوند. به همین دلیل افرادی که از گل و گیاه در خانه نگهداری می کنند اغلب دارای روحیه ای با نشاط تر هستند. اگر می خواهید رشد گیاهان بهتر شود می توانید از کریستال کمک بگیرید. سنگی به عنوان تورمالین سبز ( Green tourmaline ) تاثیر زیادی در این زمینه دارد و اگر این سنگ را در خاک گلدان قرار دهید شاهد رشد بهتر و بیشتر گل و گیاه خواهید بود.

بهبود تفکر و تمرکز

قرار دادن کریستال در خانه می تواند زمینه را برای بهبود تفکر و تمرکز فراهم کند به شرط اینکه از کریستال مربوطه به نام ” آمیتیس ” استفاده کنید. قرار دادن آن در گوشه شمال شرقی خانه سبب می شود تا بخش مربوط به دانش در خانه فعال شود. افرادی که دارای فرزند دانش آموز یا دانشجو هستند می توانند باعث تشویق آن ها به ادامه تحصیلات دانشگاهی و بهبود تمرکز و تفکر در آن ها شوند.

کاهش استرس

زندگی شهری و مدرن سرشار از استرس است. این نوع از استرس و اضطراب ها به مرور زمان روح انسان را تحت تاثیر منفی قرار می دهد. اما شما می توانید با استفاده از کریستال در مکان هایی مانند حمام باعث کاهش استرس به طور طبیعی شوبد. هنگامی که انرژی های منفی اطرافمان پاکسازی شوند شاهد ایجاد آرامش در خود خواهیم بود.

خواب راحت

خواب راحت و مناسب یکی از مهم ترین عوامل برای تجربه یک روز زیبا و دلچسب است. خواب به قدری مهم است که اگر یک شب خواب راحت را تجربه نکنید قطعا تمام روز را به سختی خواهید گذراند. قرار دادن یک کریستال کامل در کنار تخت یا استفاده از کریستال های کوارتز می تواند یک خواب راحت و پر از انرژی مثبت را برای شما به ارمغان آورد.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09021445150