معرفی نرم افزار زیبراش

معرفی نرم افزار زیبراش

با معرفی نرم افزار زیبراش با شما همراه هستیم. در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی کامل این نرم افزار به سوالات مهمی همچون زیبراش چه می باشد ؟ چه‌گونه عمل می نماید و چه کاربردهایی دارد؟ بپردازیم. یکی از مهم ترین کاربردهای نرم افزار زیبراش استفاده از آن در صنعت طراحی طلا و جواهر است. با خواندن این مطلب و معرفی نرم افزار زیبراش به توانایی های آن پی خواهید برد پس با آکادمی کانسپت همراه باشید.

 شناخت نرم افزار زیبراش

معرفی نرم افزار زیبراش موجب شناخت بهتر و بیشتر شما نسبت به این نرم افزار خواهد شد. واقعیت این است که زیبراش توسعه یافته ترین برنامه مدل سازی سه بعدی است .مشخصه ای که آنرا از دیگر ابزارهای ۳D جدا می نماید این است که زیبراش روش های پباده سازی کهن را که با کامپیوتر اجرا میشد , تقلید نموده است .

پباده سازی در زیبراش نظیر فعالیت کردن با گلوله ی شنی است , می‌توانید هر شکلی که میخواهید به آن بدهید .ابزارهای پباده سازی زیبراش قابلیت خلاقیت متعددی را برای شما عزیزان فراهم می کند.

نه تنها هنرمند گونه های ظریف و اختصاصی را با به کار گیری از ZBrush به وجود می آورد بلکه سریعتر از برنامه های دیگر نظیر Maya یا این که ۳D Max به هدف موردنظرش دست پیدا می نماید . کمپانی Pixologic که در مطالب قبلی به طور مختصر آن را معرفی کردیم برای نخستین دفعه ZBrush را در سال ۱۹۹۹ معرفی کرد و به طور رسمی در سال ۲۰۰۹ برای رایانه همراه های فردی و Mac عرضه شد .امروزه تحت عنوان توسعه یافته ترین اپلیکیشن پباده سازی سه بعدی شناخته می شود . البته این شرکت بزرگ و معتبر با تیم و ابزارهای گسترده و حرفه ای که داراست موفقیتش بدور از توقع نبوده است .در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر کانسپت دوره های آموزش طراحی با زیبراش برگزار می شود و علاقه مندان می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

کاربرد زیبراش در مدل سازی های سه بعدی  

بعد از معرفی نرم افزار زیبراش نوبت به این می رسد که کاربرد آن را در مدل سازی های سه بعدی و همچنین در صنعت آموزش طراحی طلا و جواهر که بسیار کاربردی می باشد، بررسی کنیم. زیبراش ابزاری برای پباده سازی نوع های سه بعدی کیفیت بالاست .در نسخه های قبل از زیبراش نیز ابزارهای متعددی وجود داشت , هنرمندان پیرو ساخت وسایلی با جزئیات زیاد از روش اپلیکیشن و روش های پیچیده بودند و گهگاه اجرای این روش ها بسیار سخت و دشوار بود.

به طور مثال یک طراح و هنرمند با کمک گرفتن از زیبراش می‌تواند نظیر یک گلوله خاک رس هر شکلی که بخواهد بسازد .

 

معرفی نرم افزار زیبراش

کاربرد زیبراش در سایر صنایع

نرم افزار زیبراش فقط برای صنعت طراحی جواهرات نیست بلکه در صنایع دیگر نیز کاربردهای فراوانی دارد. درین برنامه هنرمندان این قابلیت و امکان را دارا هستند که گل رس دیجیتال را بکشند , فشار دهند , له نمایند , تکه تکه یا این که چندین برابر نمایند انگار که با یک شی حقیقی فعالیت می نمایند .

اولی ورژن های زیبراش با ۳۰ ابزار همراه بود که در آن گونه های راه و روش ها و در دست گرفتن های زیادی وجود داشت .با به کار گیری از به اصطلاح برس های جان دار در‌این برنامه هنرمند می‌تواند ورژن دیجیتالی از هر چیزی که میخواهد بسازد .در واقع هنرمند قابلیت اضافه کردن جزئیات نظیر میزان یک اژدها یا این که چروک روی صورت شخص را خواهد داشت .

چنین جزئیات ریزی را غالبا در برنامه های دیگر نمیتوان وارد کرد .به کارگیری از این ابزار منجر شده که دسته های ظریف تری برای رسانه های دیجیتالی ساخته شود . طراحان با استعداد چه بسا میتوانند خصوصیت هایشان را مستقیما در زیبراش وارد نمایند و زمان ظریف ترقی برنامه را ذخیره کنند .اپلیکیشن به هنرمند این قابلیت و امکان را میدهد که اشکال دسته ها را بسازد .علاوه بر این زیبراش مورد قابل قبولی برای ساخت بقیه اشیاء مثل مثال های خودرو آلات یا این که سلاح هاست .برخلاف قابل انعطاف افزارهای گونه سازی کهن , نیازی به نشر مثال های جدا از هم نیست چون روش تماما متمایز را می طلبد .

 

زیبراش چه می باشد و کاربرد آن در برنامه کودک سازی چیست ؟

زیبراش منجر شده که مسیر ساخت انیمیشین های سه بعدی نیز تماما تغییر تحول نماید .در تولید کننده انیمیشین سه بعدی بایستی ورژن ای با رزولوشن تحت از شخصیت ها در بسته سه بعدی دیگری تولید می نماید .این گونه با رزولوشن تحت را طرح شالوده یا پایه می نامند .

از این گونه برای ساخت انیمیشین در محدوده های طاقت فرسا افزاری به کار گیری می‌شد .ولی زیبراش باعث ایجاد تغییر و تحول زیادی شد و به هنرمند این قابلیت و امکان را بخشید تا طرح های شخصیت خویش را کیفیت عالی بی نقص از آغاز تا انتهای عمل بسازد . درحال حاضر هنرمند می‌تواند شخصیت ایده آلش را در یک برنامه ساخته و روی آن فعالیت نماید .

زیبراش گرایشات را تغییر‌و تحول اعطا کرد و اکنون هنرمندان آزاد می‌باشند که جزئیات بدون نقص را وارد کنند . به علاوه این قابلیت و امکان تولید شده که ورژن دیگری از دسته پباده سازی شده برای انیمیشین سازی ساخته شود .زیبراش بخاطر داشتن یک جریان غیرخطی به خودش مینازد .

این یعنی هنرمندان انعطاف پذیری بیشتری در روش کارشان دارا هستند . بقیه قابل انعطاف افزارهای سه بعدی می‌توانند مضاعف محدود کننده باشند و هنرمند را بدون چاره نمایند که از رویکرد های معینی پیروی کرده تا به نتیجه پایانی رسد . به عنوان مثال در برخی از بسته های سه بعدی هنرمند بایستی گونه هایش را پیشین از ساخت بافت تمام نماید .تغییر تحول گونه گهگاه در معنای تلف کردن عمل رنگ در آن است .زیبراش منجر می شود که هنرمند , شرایط فعالیت را سوای حیف کردن داده ها تعیین کند .

 

معرفی نرم افزار زیبراش

در خصوص معرفی نرم افزار زیبراش باید بگوییم از‌آنجا‌که زیبراش برای ساخت مدل های سه بعدی با رزولوشن بالا در فیلم ها , بازی های ویدئویی و جلوه های ویژه بکار میرود , می‌توانید شاهد مواقعی باشید که جزئیات دقیقی دارا‌هستند . زیبراش ابزاری همگانی برای فیلم سازان ماهر و استودیو بازی های کامپیوتر ای در سرتاسر جهان است . زیبراش در فراگیری خوب , بازاریابی و هر جایی که نیاز به تصاویر و افکت های سه بعدی کیفیت خوب باشد , کاربرد دارااست .

 

زیبراش در بازی سازی و صنعت فیلم سازی  

بیشتر بازی های AAA بر روی رایانه همراه های فردی از زیبراش استعمال می نمایند . با به کارگیری از زیبراش استودیوهای ساخت بازی می‌توانند جزئیات بیشتری را وارد شخصیت های ثانویه نمایند و عوالم بهتری را تجربه کنند.بازی هایی نظیر God of War و Assassins Creed از زیبراش بهره گرفته اند.  ولی زیبراش در بین استودیوهای فیلم سازی نیز محبوبیت داراست و در مورد جلوه ویژه دارنده جایزه علمی است . کاربرد سهل این برنامه سبب شده که هنرمندان آنرا در برنامه روزمره کارهایشان قرار دهند و در غایت نتایجی خوب تر در حین کمتر داشته باشند . از آنجایی که مشتمل بر ابزارهای پباده سازی سه بعدی و نقاشی کردن ۲ بعدی می‌باشد , با گونه های شغل های هنری سازش داراست .

با به کارگیری از برس های جانور در برنامه که تقلیدی از دنیای حقیقی می‌باشند و ابزارهای دسته سازی متحرکی که قابلیت رسم فوری شی ها را به شما می دهند , خیره کننده نیست که چرا زیبراش تا این میزان دوست داستنی است .هنرمندان می‌توانند با به کار گیری از این برنامه در فیلم سازی یا این که بازی های رایانه همراه ای جزئیات فوق العاده ای را بیافزایند .جزئیاتی مثل چروکی پوست که بر روی تراز شی سه بعدی به آسانی قابل اضافه کردن است .

حتما برای شما جالب خواهد بود که بدانید فیلم هایی نظیر Star Trek , The Lord of Rings , Rango و Pirates of Caribbean تمامی از زیبراش به کار گیری کردند تا اکشن زنده را با جلوه های بصری مخلوط نمایند و تاثیر را بسیار سازند .جدا از کاربردهای گسترده , استودیوهای کوچکتر و هنرمندان خیر چندان پر اسم و رسم نیز میتوانند از این برنامه به کارگیری نمایند .

 

زیبراش انتخاب اول استودیو های فیلم سازی

در جواب بدین سوال که زیبراش چه می باشد ؟ می بایست ذکر کرد زیبراش بیشتراز یک ده سال است خود را معرفی کرده در‌این دوران توانسته تحت عنوان دوستداشتنی ترین و پرکاربردترین اپلیکیشن انیمیشین سازی سه بعدی شناخته شود . این اپلیکیشن ذیل استانداردهای صنعتی در بازار موجود هست . مود مهمی که در خصوص معرفی نرم افزار زیبراش وجود دارد این است که اغلب کمپانی ها برای طراحی های سه بعدی به سراغ این نرم افزار می روند.

هنرمندانی که در مسئله انیمیشین , پباده سازی بازی , گونه سازی سه بعدی یا این که جلوه های ویژه کار دارا هستند می‌توانند با این برنامه مهارت هایشان را سریعا زیاد نمایند .

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09304160209