طراحی جواهر در کانادا

شغل طراحی جواهر در کانادا چه جایگاهی دارد ؟ کانادا کشوری با اقتصاد توسعه یافته است که کلیه شغل ها در آن سهمی برای خویش دارا‌هستند . یک کدام از این منزلت های شغلی , جواهرسازی می‌باشد که به دلیل تخصصی بودن فعالیت و داشتن اعتنای بالا , مدام به نیروهای حرفه ای دراین مورد احتیاج می‌باشد . در‌این مقاله به طور ویژه به شغل طراحی جواهر در کانادا می پردازیم.

طراحی جواهر در کانادا

 چرا شغل طراحی جواهر در کانادا از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار است ؟ کانادا یکی از کشورهای توسعه یافته در جهان است که اغلب شغل های تخصصی در آن از منزلت ویژه ای برخوردار هستند. رشته طراحی طلا و جواهر نیز از جمله این مشاغل محسوب می شود که به خوبی در کشور کانادا جا افتاده است.
یک طلا و جواهرات ساز در یک فروشگاه یا مغازه ساخت جواهرات یا تعمیر جواهرات فعالیت می نماید . تعمیرات یا این که ساخت جواهرات , نظیر گردنبندها رینگ ها و دستبندها را بر عهده داراست . بعضی از کارهایی که یک جواهرساز انجام می‌دهد حکاکی , تهیه و تنظیم , ریخته گری و ساخت جواهرات است . همینطور ممکن است جواهرات را بهبود داده تا بتواند موجبات رضایت مشتریان را جلب نماید . جواهرسازان همینطور ممکن است طراحی های خود را بر روی ساعت های گرانقیمت انجام دهند . در برخی از شغل ها , جواهر ساز در مرحله طراحی جواهرات کار می کند, براین اساس با اهمیت است که با CAD آشنا گردید . در پایان هر کار و فعالیت , پرداخت دادن جواهرات و زیبایی هرچه خوب تر آن دوچندان اساسی است . در بعضی شغل ها توقع می‌رود که طلا جواهرات ساز با آلیاژهای فلزی گران قمیت و با ارزش کار نماید تا بتواند آن‌ها‌را در جواهرات پیاده سازی نماید .

جواهرساز و مشاور 

طلاساز معمولاً وظایفی که به وسیله یک طلافروشی یا این که یک مشاور ساخت و فروش جواهرت داده می شود انجام می شود , کسب می نماید . در عمل طلاسازی تقریب بها و مواد حتمی گذشته از ساخت یک کدام از نکات حیاتی برای مشتریان است . طراحی جواهرات در کانادا و طلاساز ممکن است وظیفه انجام یک سری فعالیت را هم‌زمان داشته باشد , به این ترتیب اضطراری است که بتوانید یک سری وظیفه را به همراه یکدیگر انجام دهد . برای فهم نیازهای آن ها , مهارتهای خوب در موضوع سرویس ها به مشتری واجب است , چون ممکن است جواهر ساز به صورت بی واسطه با مشتری در تعامل باشد . تجربه تحت عنوان طلافروش معمولاً لازم است , که می توان از کارآموزی یا این که عمل قبل اخذ کرد . همچنین با آموزش در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر این امکان وجود دارد. با این وجود , بعضی از نقاط اشتغال برای افرادی که کمتر تجربه دارا هستند یادگرفتن تولید است. بعضی از شغل ها ممکن است نیاز داشته باشد که طلافروش از یک آکادمی یا دانشگاه دارای اعتبار طلافروشی فارغ التحصیل شده باشد .

 

طراحی جواهر در کانادا

بازار فعالیت شغل طراحی جواهر در کانادا 

بیش تر از نیمی از اشخاصی که تجارت طراحی جواهر در کانادا میباشند در تجارت خرده فروشی طلا جواهرات می باشند . جمعیت بیشتری از جواهر سازان با درآمد فراتر در ناحیه اقتصادی تورنتو سکونت دارا‌هستند و به احتمال فراوان کالاهای لاکچری نظیر جواهرات و ساعت را خریداری می نمایند . علاوه بر این , بخش اعظم فروشگاه های جواهرات در‌این حیطه اقتصادی استان ها قرار دارا هستند . این ممکن است به زمان های بیشتر در ناحیه نسبت به سایر استان شود که همینطور موجی از خرده فروشان پرمصرف و گران‌قیمت را وارد بازار محلی نموده است . در حالی که بعضی از این ها جواهر فروش یا فروشندگان خاصی می باشند , البته بخش اعظم اشخاص در بازار خرده فروشان مد با تعیین جواهرات و ساعت های گوناگون می باشند که ممکن است حضورشان درین شغل به نفع بازار اشتغال نباشد . بقیه کارفرمایان هم دارنده مهارت ایجاد و پباده سازی جواهرات و فروشگاه های تعمیر جواهرات و ساعت میباشند .
تقریباً ۱۳۶۰ نفر در ماه می ۲۰۱۹ درین شغل شاغل بودند .جواهرات سازان و تعمیرکاران ساعت و شغل ها ذی‌ربط به صورت بیشتر در قسمت های ذیل عمل می نمایند :
تجارت خرده فروشی NAICS 4445: 53 %
ساخت متفرقه NAICS 339 : 25 %
بقیه سرویس ها ( به غیر از مدیر مدنی ) NAICS 81: 8 %
سرویس ها ماهر , علمی و فنی NAICS 54 : 5 %
یک طراح جواهرات شغلی در اوایل فعالیت با ۱۴ سال تجربه به صورت میانگین حقوقی ( دربرگیرنده نکات , پاداش , و بیشتر کاری ) هم اندازه ۲۲ دلار در هر ساعت اخذ می نماید . یک طراح جواهرات ماهر در میانه فعالیت با ۵۹ سال تجربه میتواند به صورت میانگین مبنی بر داشتن مزایای مازاد نزدیک به ۲۷ دلار در ساعت درآمد کسب نماید .

علم آموزی طراحی جواهر در کانادا 

یک زمان جواهرات به شما می‌آموزد که به چه شکل جواهرات مورد نظرخود را پباده سازی و بسازید . این دروس کلیه چیز را از فعالیت با مهره ها گرفته تا تکنیک های جعل و بستن پوشش میدهد . همینطور ممکن است تکنیک های بازاریابی و نکات کلیدی برای فعالیت با جواهرات را هم در برگیرد . در صورتیکه به هر سیستم یادگرفتن خوب می‌پندارید که ضمن این‌که علم و مهارت های عملی به شما می‌دهد , معاش شمارا تحت تأثیر قرار خواهد داد , سیستم فراگیری کانادا به عبارتی چیزی است که شما می‌خواهید .
فرا گرفتن طراحی جواهر در کانادا دری از شغل ها گوناگون در این موضوع را به روی شما می گشاید . برنامه های کاردانی و کوتاه مقطع , کارشناسی و فوق لیسانس در هنر یا این که هنرهای زیبا ممکن است مشتمل بر آموزش طراحی طلا و جواهر و همچنین کلاس های ساخت جواهرات و بازاریابی فروش آن باشد . دانشجو یان کلاس های ایجاد جواهرات میتوانند طراحان موسسه ها جواهرات ریز باشند یا این که میتوانند تحت عنوان طراحان غیروابسته جواهرات , سازندگان یا این که توزیع کنندگان , برای خودشان تجارت نمایند . عصر های مرتبط با سازندگان بالقوه جواهرات مشتمل بر یادگرفتن در پباده سازی و اصلاح کردن مدال , رینگ , گوشواره و گونه های دیگر جواهرات خواهد بود .

طراحی جواهر در کانادا
دانشجویان میتوانند تجربه جوشکاری فلزات و عمل با سنگ های قیمتی را بدست آورند . دانشجو یان توسعه یافته همینطور در زمینه‌ی شیوه ساخت قالب و جور برای ایجاد در مقیاس بزرگ فراگیری خواهند مشاهده کرد . در ادامه لیستی از مفاهیم متداولی که در کلاس های ساخت جواهرات در میهن کانادا فراگیری داده می شود .

سرفصل های آموزش طراحی جواهر در کانادا 

– اصطلاحات جواهرات
– تکنیک های تهیه و تنظیم و رسم
– ابزارهای حتمی ساخت جواهرات
– تعمیر جواهرات

راه‌های تجارت در موضوع جواهرات 

مخارج تحصیلی طراحی جواهر در کانادا برای حرفه جواهر سازی در زمان های کوتاه برهه زمانی از ۲۰۰۰ دلار تا در زمان های کارشناسی و فوق لیسانس نزدیک به ۱۰۰۰۰ دلار او باشد . دانشکده ها و کالج های زیادی در کانادا این فن را ارائه می دهند .

با مطالعه مقاله بالا نسبت به وظیفه‌های شغلی جواهرسازان در کانادا و مهارت اضطراری برای عمل در‌این ناحیه , همینطور درآمد جواهرسازی با دقت به میزان تجربه و در صورت لزوم گذراندن زمان های تحصیلی کوتاه بازه زمانی و بلند برهه زمانی جواهرسازی در کانادا شناخت پیدا کردید

سوالات رایج در امر شغل جواهرسازی در کانادا

۱ – درآمد شغل طراحی جواهر در کانادا چقدر است؟
درآمد شغل جواهر سازی در صورت مبتدی بودن ۲۲ دلار در ساعت و با دقت به داشتن سوابق ای نزدیک به ۱۰ سال درآمد به ۲۷ دلار می‌رسد .
۲ – مهارت واجب برای شغل طراحی جواهر در کانادا چیست؟
مهارت اضطراری آشنایی و احاطه بر مواد ما یحتاج جواهر سازی و قابل انعطاف افزارهایی همچون CAD می‌باشد .
۳ – وظیفه شغلی شغل جواهرسازی در کانادا چیست؟
وظیفه های اشخاص پباده سازی و آشنایی متریال های مورد به کارگیری در جواهر سازی و همینطور بازاریابی متاع تولیدی است .
۴ – آیا در موضوع شغل جواهرسازی در کانادا با ارتقا سوابق درآمد بیشتر خواهد شد؟
پاسخ مثبت است. ارتقا سوابق در شغل جواهر سازی در کاندا منجر ارتقا دستمزد و مزایا می شود .
۵ – آیا بازار شغل جواهرسازی در کانادا عالی است؟
پاسخ مثبت است , این شغل به دلیل نیاز به مهارت بالا و خلاقیت هر فردی را پذیرا نبوده و نیازمند اشخاص تخصص دارد .
۶ – آیا قابلیت و امکان علم آموزی در رابطه با ساخت جواهرات در کانادا وجود دارد؟
پاسخ مثبت است. دوره هایی با بازه زمانی کوتاه مدت , کارشناسی , فوق لیسانس در مسئله ساخت و پباده سازی جواهرات در کانادا موجود است .
۷ – کدام استان کانادا برای شغل جواهرسازی مطلوب است؟
استان اونتاریو و شهر تورنتو یکی از پر رونق ترین مکان ها برای جواهرسازان می باشند .

۸ – آیا شغل جواهرسازی در لیست شغل ها اکسپرس اینتری کانادا است؟
آری این شغل در لیست اکسپرس اینتری کانادا موجود است به ویژه در صورت داشتن سوابق فعالیت مورد دقت خواهد بود .
۹ – آیا بازار جواهرات در کانادا پرورش دارد؟
بازار عمل ساخت جواهرات در کانادا به دلیل تخصصی بودن عمل رو به پرورش است و از نظرها و پباده سازی های تازه استقبال می نماید .
۱۰ – آیا سفر کاری به کانادا برای شغل ها جواهرسازی مطلوب است؟
شغل جواهرسازی به دلیل اشباع نشدن قابلیت فعالیت و ترقی را داراست و شما در صورت فعال‌سازی تجارت خویش می‌توانید وضعیت خوبی در کانادا داشته باشید .
۱۱ – آیا دوره های کوتاه مدتی برای علم آموزی طراحی جواهر در کانادا وجود دارد؟
پاسخ مثبت است. دانش گاه ها و کالج زمان های تابستانه و کوتاه مدت را ارائه میدهد .

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09304160209