با کانسپت طراحی جواهرات را به طور حرفه ای بیاموزید!

با آموزش طراحی طلا و جواهر درآمد کسب کنید

آکادمی طراحی طلا و جواهر کانسپت با سالها تجربه در حوزه آموزش طراحی میتواند از شما یک طراح ماهر بسازد.طراحی جواهرات کار حساس و ظریفی است و یادگیری آن باید به بهترین شکل انجام شود، شما با حضور در دوره های اکادمی کانسپت میتوانید در آینده ای نه چندان دور به یک طراح حرفه ای تبدیل شوید، اگر از ما سوالی دارید و یا احتیاج به مشاوره دارید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

۱۰% تخفیف برای تمامی دوره های آکادمی کانسپت !

دوره های حضوری

با شرکت در دوره های حضوری آموزش طراحی جواهرات کانسپت می توانید در سریع ترین زمان تبدیل به طراح جواهرات حرفه ای شوید. در این دوره ها به صورت عملی و همچنین تئوری بوده و در مدت آموزش استاد به طور کامل بر تمرینات و طراحی های شما نظارت می کند.

سرفصل ها و قیمت های دوره حضوری

دوره های غیر حضوری

برای راحتی کار و مدیریت زمان خود آموزش به صورت آنلاین نیز روش مناسبی است. اگر برنامه‌ی کاری منظمی ندارید و یا مسیرتان تا آموزشگاه فاصله‌ی زیادی دارد، می‌توانید آموزش طراحی جواهرات را به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

سرفصل ها و قیمت دوره غیر حضوری

برای ثبت نام در دوره های ما نیازی به داشتن پیش نیاز علمی ندارید

در هر سطحی از آگاهی که باشید می توانید در دوره های ما شرکت کنید و مدرک بین المللی دریافت کنید و مستقیما وارد بازار کار شوید.

نمونه کار هنرجویان

 

اعضا تیم ما

با طراحی جواهرات در مدت زمان کم به درآمد بالا می رسید!

آشنایی با طراحی جواهرات

مسئولیت ها و وظایف

اول از همه موارد شما به عنوان یک طراح  باید صبور ، با حوصله باشید ، به افرادی که به شما  مراجعه میکنند مشاوره دهید و در مورد موارد اصلی با مشتریان یا کارفرمایان صحبت کنید و ایده های خود را مطرح کنید. شما باید با مواردی مثل پست ، پرداخت ، جوشکاری ، ریخته گری ، قالب گیری ، قالب سازی ، مخراج کاری و مواردی از این قبیل آشنایی داشته باشید تا در هنگام کار به مشکل برنخورید.  باید همواره سعی کنید روابط عمومی خوبی داشته باشید. به روز باشید و  همیشه سعی کنید از اخبار و اطلاعات تازه با خبر باشید ، مد های روز را بشناسید و از آنها در طراحی خود بهره بگیرید ، در مورد طراحان مطرح در این حوزه و روش کار آنها اطلاعات جمع آوری کنید.

آموزش های لازم

برای اینکه در طراحی جواهرات به مهارت کافی برسید و کاملا در آن مسلط شوید نیازی به دانش خاصی ندارید ، مهم ترین اصل در طراحی کردن جواهر داشتن خلاقیت و نگرش هنری است که اهمیت ویژه ای در این حرفه دارند. البته شما باید برای یادگیری مفاهیم  پایه و توانایی کار با ابزار ها یک دوره آموزش طراحی جواهرات  بگذرانید.                            

دوره های طراحی جواهرات به دو شکل هستند :

  • طراحی جواهر به صورت دستی
  • طراحی جواهر به صورت کامپیوتری با نرم افزار

درآمد طراح جواهر

اما از لحاظ درامدی نیز، یکی از وسوسه انگیز ترین حرفه های دنیا، حرفه ی طراحی جواهرات است.

در کشور های خارجی مانند ایتالیا و کانادا و … درآمدی که یک طراح جواهر معمولی داراست، حدود ۳ تا ۴ هزار  دلار به بالاست که این مبلغ با توجه به میزان تجربه و مهارت هر فرد متفاوت است به هر میزان که توانایی بالاتری در این عرصه داشته باشید و خلاقانه تر و حرفه ای تر عمل کنید درآمدی صعودی خواهید داشت.  می توان گفت در کشور آمریکا درآمد این شغل به طور متوسط ۵ الی ۶ هزار دلار در ماه می باشد. در ایران نیز به طور قطع هر کسی که بتواند خود را با نیاز های تکنولوژیک و به روز این حرفه وفق دهد درآمد بسیار خوبی را برای او می توان متصور شد که البته مسلم است این مورد با مهارت فرد رابطه بسیار تنگاتنگی دارد

بازار کار طراحی جواهرات

 آیا طراحی جواهرات شغل مناسبی از جهت داشتن بازار کار و درآمد مناسب میباشد یا خیر؟

برای جواب این سوال کافیست نگاهی به انقلابی که در عرصه‌ی طراحی جواهر بعد از ورود تکنولوژی به این حرفه شد بیاندازیم. امروزه طراحان جواهر با انواع و اقسام نرم افزارها به طراحی یک جواهر پرداخته و خلاقیت و وقت بسیار برای یک طرح به خرج می‌دهند. این مسئله باعث صرف زمان بسیار برای انجام یک پروژه شده و با توجه به نیاز بازار میطلبد که طراحان بیشتری در این عرصه فعالیت  داشته باشند.                    حال با توجه به مسائل گفته شده میتوان نتیجه گرفت که طراحی جواهرات چه در داخل کشور و چه در خارج کشور با توجه به اینکه یک محصول بین المللی است، یکی از پر درخواست ترین مشاغل روز دنیاست که مسلما بازار به افراد به روز، روی خوش تری نشان میدهد تا افراد سنتی.

طراح و سازنده طلا و جواهر کیست؟

طراح جواهرات کسی است که توانایی طراحی انواع فلزات قیمتی ، آشنایی با برشکاری آنها و  ساخت مدل های گوناگون را داشته باشد. مهارت و خلاقیت در رشته طراحی جواهرات حرف اول را میزد ؛ شما میتوانید با کسب مهارت و بهره بردن از ایده های خلاقانه خود کسب و کاری تاسیس کنید و یا اینکه در یک مجموعه طراحی مشغول به کار شوید و با تولید کنندگان  همکاری کنید.

طراحی جواهرات را از کجا شروع کنیم ؟

 

طراحی جواهرات شغل بسیار گسترده ای است و سبک ها و مدل های گوناگونی دارد و چه در طراحی دستی و چه در طراحی کامپیوتری سبک های متنوع بسیاری هستند و هر طراح به سبک خودش پیش میرود، اما اولین قدم برای شروع کار طراحی جواهرات این است که آموزش شما به صورت حرفه ای صورت گیرد ، اگر بخواهید طراحی جواهرات را خودتان یاد بگیرید کار شما بسیار سخت است چون شما حتما به تجربه ی افراد ماهر در طراحی نیاز پیدا خواهید کرد. در ضمن منبعی که برای یادگیری انتخاب میکنید بسیار مهم است، در شغل طراحی جواهرات تجربه حرف اول را میزد و دانش شما به تنهایی کافی نخواهد بود به همین علت باید آموزش شما زیر نظر اساتید ماهر و با تجربه ای باشد که سالها در این کارند تا بتوانند تجربه شان را در اختیار شما قرار دهند. در نتیجه قبل از هر چیزی باید راهی که برای آموزش انتخاب میکنید درست باشد.

بعد از قرار گرفتن در مسیر درست یادگیری باید استعداد شما کشف شود. همانطور که در بالا گفتیم طراحی جواهرات دارای سبک های متعدد و زیاد است. از آنجایی که این شغل به شدت به خلاقیت و استعداد شما بستگی دارد پس در قدم بعدی شما باید رشته ای را انتخاب کنید که در آن مستعد تر هستید.

اصول طراحی جواهرات

اصل تعادل

 
 

در طراحی جواهرات، وزن بصری جواهر باید بتواند در اولین نگاه ببیننده را مجذوب خود کند و  تعادل و تناسب در رنگ ها، اندازه، فضاها و … از مواردی است که اصل تعادل برای ما بیان میکند.برای فهم بهتر این مطلب میتوانید یک گردنبند را تصور کنید که میخواهیم ظاهر سمت چپ آن با سمت راست آن متفاوت باشد، حالا برای اینکه استفاده کننده ی گردن بند احساس نارضایتی از چنین گردن بندی نداشته باشد طبق اصل تعادل میتوان سمت چپ را با المان های بزرگتر و سمت دیگر را با المان های کوچک تر و بیشتر به تعادل رسانید.

اصل تکرار ریتمیک

 
 

میتوان گفت که اصل حرکت و تکرار ریتمیک بسیار به یکدیگر وابسته هستند. یک تکرار ریتمیک در طراحی جواهر میتواند حرکت را در نگاه بیننده بوجود میاورد.تکرار ریتمیک به معنی پشت سر هم آوردن یک المان یا طرح خاص با ریتمی یکنواخت است. مثلا موقع تکرار یک رنگ از پر رنگ به سایه روشن باید این تکرار یک حالت ملایم داشته باشد و ریتم خاصی را پیروی کند.

اصل حرکت

 

یکی دیگر از اصولی که باید در طراحی جواهرات رعایت شود  این است که جواهر به نگاه بیننده در حال حرکت باشد. در حال حرکت بودن به این معنی است که جواهر طوری طراحی شده باشد  چشم بیننده را به دنبال خود بکشد.

۲۵ +
دوره آموزشی
۲۳ +
مدرس خبره
۵۲۰ +
دانشجو
۱۲۰ +
کلاس های تکمیل شده

نرم افزار های طراحی جواهرات

امروزه دور شدن از فضای طراحی سنتی و دستی و رفتن به سمت و سوی طراحی جواهرات با نرم افزار های حرفه ای باعث شده است تحول عظیمی در حوزه طراحی طلا و جواهر رخ دهد و مدل های زیاد با سبک های متفاوت به بازار عرضه شوند. طراحی جواهرات با نر افزار ها این روز ها طرفداران به نسبت بیشتری از طراحی های سنتی و دستی دارد به این علت هم بازار کار بهتری دارد و هم کیفیت کار طراحی را بسیار بالا برده است و هم آسان تر است! طراحی جواهرات با چند نرم افزار اصلی انجام میشود که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد :

نرم افزار Matrix

میتوان گفت این نرم افزار شناخته ترین نرم افزار در بین نرم افزار های طراحی سه بعدی جواهرات است، ماتریکس هم به مانند زیبراش در صنایع بسیاری کاربرد دارد. یکی از اصلی ترین مواردی که باعث شده این این نرم افزار تا این حد محبوبیت داشته باشد رندرینگ بسیار بالا است. در خیلی از نرم افزار ها خروجی نهایی که از پروژه تان میگیرید. کیفیت آنچنان مطلوبی ندارد اما در ماتریکس کیفیت خروجی شما در لول بالایی قرار دارد. امروزه اکثر طراحان طلا و جواهر از این نرم افزار برای طراحی استفاده میکنند. یادگیری این نرم افزار احتیاج به هیچ زمینه پیش زمینه ای لازم ندارد و دوره های آن معمولا به دو نوع مقدماتی و پیشرفته ارائه میشوند که در آکادمی کانسپت هم اینچنین است.

نرم افزار Zbrush

زیبراش یک نرم افزار بزرگ و بسیار معروف در انواع طراحی ها است، زیبراش در صنایع زیادی از جمله ، انیمیشن سازی ، سفال گری ، مجسمه سازی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن ، طراحی جواهرات و… کاربرد دارد. زیبراش نرم افزاری است که در کار های ظریف بسیار مناسب است، این نرم افزار از تکنولوژی پیکسولوژی استفاده میکند و به همین دلیل شما میتوانید کوچکترین جزئیات و ریزه کاری ها را را به اجر در آورید. همچنین این نرم افزار مکمل بسیار خوبی برای ابزار هایی مثل ماتریکس ، راینو و… میباشد و شما با شرکت در دوره های آموزشی زیبراش میتوانید سطح طراحی خود را بسیار بالا ببرید.

طراحی جواهرات
طراحی جواهرات

نرم افزار Zbrush

زیبراش یک نرم افزار بزرگ و بسیار معروف در انواع طراحی ها است، زیبراش در صنایع زیادی از جمله ، انیمیشن سازی ، سفال گری ، مجسمه سازی ، کاراکتر سازی ، انیمیشن ، طراحی جواهرات و… کاربرد دارد. زیبراش نرم افزاری است که در کار های ظریف بسیار مناسب است، این نرم افزار از تکنولوژی پیکسولوژی استفاده میکند و به همین دلیل شما میتوانید کوچکترین جزئیات و ریزه کاری ها را را به اجر در آورید. همچنین این نرم افزار مکمل بسیار خوبی برای ابزار هایی مثل ماتریکس ، راینو و… میباشد و شما با شرکت در دوره های آموزشی زیبراش میتوانید سطح طراحی خود را بسیار بالا ببرید.

طراحی جواهرات

نرم افزار RinhoGold

نرم افزار راینو هم نرم افزاری بسیار قدرتمند و در طراحی است و به مانند دو مورد قبلی این نرم افزار هم در صنایع مختلفی کاربرد دارد اما تفاوت راینو این است که در هر حوزه و صنعتی یک نرم افزار طراحی جداگانه دارد. نسخه مناسب طراحی جواهر راینوگلد بسیار پیشرفته است و از آن در طراحی های پیچیده و سطح بالا استفاده میشود. راینوگلد چون کمی تخصصی تر است به اندازه زیبراش یا ماتریکس پر کاربرد نیست اما شما میتوانید به وسیله آن طراحی های خیلی پیشرفته ای داشته باشید. این ابزار برای حکاکی بر روی فلز و نقش در آوردن بر روی آن هم بسیار مناسب است.

سوالات متداول هنرجویان

طراحان جواهرات ، با به کار گیری خلاقیت، دانش و مهارت خود و ترکیب آنها با مواد و سنگ های زینتی چون طلا و نقره، جواهرات را طراحی میکنند.

 

بستگی به سیستم و نحوه ی کار کردن طراح دارد. یک طراح برای یک برند کار کرده و تولید انبوه دارد و یا دیگری به طور شخصی کار میکند و سفارشات خاص میگیرد.

 

یکی از مزیت های شغل و حرفه ی طراحی جواهرات بین المللی بودن این صنعت است به گونه ای که در اقصی نقاط جهان مخصوصا کشور های توسعه یافته به این مهارت نیاز دارند.

میزان دریافتی این حرفه در خارج از کشور ماهانه از ۳ هزار دلار تا ۱۰ هزار دلار و در ایران با توجه به تجربه، سفارشات و مهارت از ۳٫۵ میلیون تومان شروع میشود و جزو پردرآمدترین حرفه های دنیا محسوب میشود

امروزه برند های مختلفی از کشور های مختلف یه طور بسیار حرفه ای در این عرصه کار میکنند اما از ایتالیا میتوان به عنوان یکی از پیشروترین کشورهای این صنعت نام برد

طراحی جواهر امروزه با ورود انواع و اقسام نرم افزار های کامپیوتری و تکنولوژیک شکل جدیدی به خود گرفته و به عنوان مهارتی حساب میشود که روز به روز در حال پیشرفت است

برای کسب اطلاعات بیشتر از کلاسهای دوره های آموزشی آکادمی کانسپت با ما تماس بگیرید.

تاریخچه طراحی زیورآلات و جواهرات

تاریخچه طراحی جواهرات به دوران رسانس بر می گردد. بنابران استفاده از جواهرات فقط مختص این عصر نیست. استتفاده از آلیاژهای مختلف در زیور آلات را آلمانی ها با ساخت بند ساعت از جنس پلاتین در طراحی جواهرات پیاده کردند استفاده از جواهرات در آن دوران نشانه ای از طبقه اشرافیت بود . بیشترین شکل هایی که در زمان استفاده می شد شامل گل، خوشه گندم، پروانه و خورشید که هر کدام به عنوان سمبل شناخته شده بودند. سنجاق سینه به شکل گل و با شیشه های نارنجی تزئین شده بود که در مهمانی ها استفاده می کردند. 

طراحی جواهرات

در گذشته طراحان طراحی اولیه جواهرات را شروع میکردند و وقتی به پایان رسید، با استفاده از مداد ، خودکار یا آبرنگ طرح را کامل میکردند بعد سازندگان جواهرات طراحی های خود را با استفاده از فلز و وکس مدل سازی کردند.مدلی که از وکس ساخته شده بود در کوره قرار میگرفت.وقتی وکس پخته شد، فلز گران بها مانند طلای زرد یا سفید از طریق حفره سمت چپ موجود روی وکس به داخل آن ریخته میشد.بعد از خنک شدن ، قالب شکسته میشد و کار ساخت جواهر به پایان میرسیداما با گذشت زمان شاهد همه گیر شدن جواهرات و زیورآلات بودیم. طوری که که امروزه تمام افراد جامعه اعم از زن و مرد به جواهرات مختلف علاقه مند هستند و از آن ها استفاده می کنند. اما امروزه انقلاب تکنولوژی در این حوزه نیز تاثییرات خود راگذاشته است. انقلاب تکنولوژی با نرم افزار CAD است.

رمز موفقیت در بازار کار طراحی طلا و جواهرات

طراحی طلا و جواهر حرفه ای است که با نام طراح شهرت پیدا می کند. برای روزهایی که سفارش های زیادی می گیرید نیاز به یک نام تجاری خوب دارید. کسب شهرت و تمایز در بازار کار طراحی طلا و جواهر سال ها زمان می برد.

از آنجا که رضایت مشتری تاثییر مستقیمی با بازار ار یک طراح طلاجواهرات دارد بنابراین تعیین قیمت طراحی جواهرات با توجه به بودجه مشتری یعنی یک طراح حرفه ای با توجه به بودجه مشتری متریال طراحی را تهیه می کند

در شروع حساب های شخصی را از حساب کسب و کار جدا کنید تا با زیاد شدن سفارش ها و پیشرفت کسب و کار دچار سر در گمی نشوید. یک حساب بانکی مجزا برای فعالیت های حرفه ای و پرداخت های آتی رمز ورود موفق به بازار کار طراحی طلا و جواهر است که حرفه ای بودن را تداعی می کند.

تارگت مارکت خود را بشناسید زیرا شناخت مشتری های خود وتقاضای آن ها به رشد بیزینستان کمک بزرگی خواهد کرد

خلاقیت داشته باشید  نرم افزار های طراحی طلا و جواهر می توانند قدرت خلاقیت را چند برابر کنند و طرح هایی بی نظیر را ایجاد کنند.

مخراج کاری ونکات مهم آن

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه جواهرات ظریف و سنگ های ارزشمند ریز را به صورت هنرمندانه برروی فلزات پیاده می کنند. این بخش نهایی که از حساس ترین قسمت ها در طراحی جواهرات زینتی است مخراج کاری یا مرصع کاری نام دارد. این کار نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد و از روش های مختلفی برای آن استفاده می شود.
روش های نصب جواهر و سنگ های ریز: قلم خور، چنگی، ریلی، کاسه ای
روش های نصب جواهر و سنگ های درشت: صورت دیواره ای، چنگی، نبشی
عموماً استفاده از چسب و دیگر مواد شیمیایی که امکان از بین رفتن در اثر مرور زمان را دارند، مقدور نمیباشد.
انواع پایه ها در مخراج کاری: پایه چنگه ای ،پا پایه کانالی ،پایه سنگفرشی ،پایه دیواره ای یا حفره ای ،پایه بالرین ،پایه خوشه ای ،پایه مهره ای وپایه تراز از انواع پایه های مخراج کاری می باشند.
همه زیبایی کار بستگی به نحوه سوار کردن جواهر در روی پایه دارد. با توجه به اینکه پایه های کار، یکسان نیست از روش های مختلفی برای اتصال قطعات استفاده می شود.
چنانچه در هنگام عملیات مخراجکاری، پایه های نگهدارنده قادر به نگهداری ثابت سنگ در محل خود نباشند به سنگ آسیب وارد می شود. در این صورت نتیجه زحمات هنرمند مخراجکار از بین رفته و جواهر دچار افت قیمت زیادی خواهد شد. با توجه به اینکه امکان استفاده از چسب یا دیگر مواد شیمیایی برای تثبیت سنگ، غیر ممکن است حساسیت کار بسیار بیشتر می شود. فشار بیش از حد ابزار نیز منجر به ایجاد خط و خراش روی پایه نگهدارنده شده و کیفیت نهایی کار را کاهش می دهد.

طراحی جواهرات

چگونه یک طراح جواهرات بشویم

-مسیر خود را برای تبدیل شدن به یک طراح جواهرات انتخاب کنید. مسیرهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه ای و ماهر طلا و جواهر انتخاب کنید. یکی از راه هایی که می تواند در انتخاب مسیر به شما کمک کند ، تصمیم گیری در مورد انتخاب تخصص شماست. تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فقط جواهرات را طراحی کنید یا دوست دارید ساخت آن ها را بیاموزید.
-اصول اصلی طراحی را بیاموزید. طراحان جدید جواهرات معمولاً فقط با یادگیری نحوه تنظیم ، تغییر شکل و تغییر اندازه جواهرات شروع می کنند. از آنجا می توانید عناصر دشوارتر مانند برش و سنگ تراشی ، ساخت قالب ، فلزکاری و حکاکی را بیاموزید. هنگامی که این مهارت های اساسی را آموختید ، می توانید بر روی سبک شخصی خود درشکل و نوع بافت طرحتان نیز تمرکز کنید.
-با گرفتن مدرک به خود امتیاز رقابتی بدهید. بسته به مسیر خاصی که طی می کنید ، ممکن است از رفتن به آموزشگاه بهره مند شوید. از نظرکارفرمایان جواهرسازانی را که دارای مدرک تحصیلی هستند جذابیت بیشتری دارند.
-یک جدول زمانی جهت برنامه ریزی درست کنید. وقتی تصمیم گرفتید که می خواهید یک طراح جواهرات شوید ، می توانید بلافاصله با ایجاد ایده های خود شروع به تمرین کنید.
-روند طراحی را بیاموزید، مراحل مختلفی وجود دارد که باید قبل از ساخت جواهرات اتفاق بیفتد. بسته به شرایط ، مرحله طراحی معمولاً حدود هفت روز طول می کشد و تولید آن می تواند حدود دو هفته طول بکشد.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
42 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
سیما
سیما
11 months ago

سلام، برای یاد گیری طراحی جواهرات از کجا باید شروع کنم؟

parisanourian
parisanourian
11 months ago
Reply to  سیما

سلام دوست عزیز، شما می توانید برای شروع از دوره مقدماتی اقدام به یادگیری نمایید. همچنین می توانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

inaz
inaz
11 months ago

bebakhshid bade dore madrak migirim?

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  inaz

سلام دوست عزیز، بله پس از پایان دوره گواهی بین المللی ارائه می شود.

ج.عطری
ج.عطری
10 months ago

وقت شما بخیر؛ در رابطه با شرکت در کلاس های طراخی جواهرات سئوالی داشتم بزرگوار،
رشته بنده حسابداری هست و من کارشناس ارشد حسابداری هستم، آیا می توانم برای شغل دوم طراحی جواهرات را برگزینم؟ آیا نیاز به پیش زمینه در این خصوص نیست؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  ج.عطری

سلام دوست عزیز، چرا که نه! شما می توانید بدون نیاز به هیچ پیش زمینه ای آموزش در زمینه طراحی جواهرات را شروع کنید!

جمیله
جمیله
10 months ago

سلام، آموزشها فقط با نرم افزاره؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  جمیله

سلام دوست عزیز. کلاس ها به دو صورت طراحی با دست و طراحی با نرم افزار برگذار می شود.

جیران
جیران
10 months ago

سلام. با یادگیری طراحی جواهرات چقدر درآمد می شه داشت؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  جیران

سلام دوست عزیز، میزان درآمد این حرفه در خارج از کشور ماهانه از ۳ هزار دلار تا ۱۰ هزار دلار و در ایران با توجه به تجربه، سفارشات و مهارت از ۳٫۵ میلیون تومان شروع میشود.

حسن شجاعی
حسن شجاعی
10 months ago

من بسیار علاقمندم که طراحی جواهرات را یاد بگیرم اما همه به من می گن که این فیلد بیشتر برای خانم ها هست درسته؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago

سلام دوست عزیز، خیر این شغل می تواند منبع درآمد مناسبی برای آقایان نیز باشد.

hadis
hadis
10 months ago

با تشکر از آموزش های خوبتون

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  hadis

خوشحالیم از همراهی با شما حدیث جان.

سمیه
سمیه
10 months ago

سلام.
دوره حضوری دارین؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  سمیه

سلام دوست عزیز، بله کلاس ها هم به صورت حضوری و هم آنلاین می باشد.

اتی
اتی
10 months ago

سلاااااام
من کلاس طراحی جواهرات با دست رو با خانم محیا پیری گذروندم و می خوام واااااااااااقعاااا ازتون تشکر کنممممممم
خانم پیری شماااااا یدونه ایییین مرسیییی 💐😍💐😍💐😍💐😍

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  اتی

سلام دوست عزیز، خوشحالیم که همراه شما بودیم. موفق و پر سود باشید.

naser
naser
10 months ago

سلام، شما چه نرم افزار هایی اموزش میدین؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  naser

سلام دوست عزیز، آموزش نرم افزار هایی چون زیبراش، ماتریکس و … در آموزشگاه های کانسپت ارائه می شود.

zari
zari
10 months ago

کانسپت بهترررررررررررین آموزشگاه طراحی جواهرات هستش که من توی زندگیم دیدم!ممنونم بابت تدریس فوق العاده توووون.

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  zari

سلام دوست عزیز. خوشحالیم در کنار شما بودیم. موفق و پرسود باشید.

شقایق
شقایق
10 months ago

سلام شما ماتریکسم یاد میدین؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  شقایق

سلام دوست عزیز،بله آموزش ماتریکس به صورت پیشرفته و مقدماتی ارائه می شود.

آسا
آسا
10 months ago

با تشکر فراوان از تیم درجه یک کانسپت💐💐

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  آسا

ممنونیم که با ما همراه بودید 💐

آگرین
آگرین
10 months ago

سلام شما برای شهرکرد هم کلاس میذارید؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  آگرین

سلام آگرین عزیز، کلاسها هم به صورت حضوری هم آنلاین می باشد و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی در آن شرکت کنید.

shohre tm
shohre tm
10 months ago

سلام، بهترین نرم افزار طراحی جواهرات کدومه؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  shohre tm

سلام دوست عزیز، نرم افزار های ماتریکس، راینو و زیبراش از نرم افزار های پیشرفته در طراحی جواهرات هستند.

هنگامه
هنگامه
10 months ago

سلام، آموزشاتون با دسته یا کامپیوتر؟

parisanourian
parisanourian
10 months ago
Reply to  هنگامه

سلام دوست عزیز، آکادمی کانسپت هم کلاس های طراحی جواهرات با دست برگذار می کند و هم طراحی با نرم افزار ها.

RezAaAa
RezAaAa
9 months ago

آقا من همدانم شما تهران! بعد میگین میتونم ثبت نام کنم کلاساتونو!! چجوری میشه شرکت کرد آخه! مگه داریم!!

parisanourian
parisanourian
9 months ago
Reply to  RezAaAa

سلام رضا جان، کلاس ها هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین و غیرحضوری برگذار می گردد.

صبا
صبا
6 months ago

ساخت و طزاحی جواهرات باهم متفاوت هستش؟

maryam salmani
maryam salmani
6 months ago
Reply to  صبا

سلا بله

saghar
saghar
6 months ago

slm shoma class khososi ham brgozar miknid?

maryam salmani
maryam salmani
6 months ago
Reply to  saghar

سلام دوست عزیز لطفا تماس بگیرید

shahab
shahab
6 months ago

تفاوت طراحی دستی با طراحی کامپیوتری چیه؟

maryam salmani
maryam salmani
6 months ago
Reply to  shahab

درمقالات به صورت کامل به این موضوع پرادختیم لطفا مطالعه کنید

shahab
shahab
6 months ago

sakht tala ham az vazayefe tarahe?

maryam salmani
maryam salmani
6 months ago
Reply to  shahab

سلام خیر