طراحی جواهرات در ترکیه

طراحی جواهرات در ترکیه قسمتی از اصالت این مرزوبوم است . طراحان طلا و جواهرات نقش موثری در مناسبات جهانی ترکیه دارا‌هستند . بعد از ایتالیایی ها این طراحان ترکیه ای می باشند که بازار جواهرات زینتی دنیا را قبضه کرده اند . هرچند زمان متعددی از داد و ستد طلا و جواهرات به وسیله تاجران ترکیه باستانی قبلی است , ولی هنوز نیز طراحی جواهرات نقش تاثیرگذاری در ترکیه امروزی مدرن دارااست .به دلیل اهمیت این صنعت تصمیم گرفتیم تا این مطلب را به شغل طراحی جواهرات در ترکیه اختصاص دهیم. پس تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

طراحی جواهرات در ترکیه 

شغل طراحی جواهرات در ترکیه چه جایگاهی دارد ؟ بازار بورس فلزات گرانبهای استانبول در سال ۱۹۹۵ تاسیس شد . سال ۲۰۱۷ میزان واردات طلای ترکیه در ماه , به بالاترین نرخ بین کشورهای دیگر رسید . طبق سیاست های اخیر چه بسا مردمان معمولی هم ترجیح می دهند تا میزان دارایی های خویش را تبدیل به طلا جواهرات ارزشمند نمایند .
طلای زرد رنگ دوست داستنی ترین فلزات قیمتی برای مبنا پباده سازی جواهرات در ترکیه است . چه بسا قشر معمولی جامعه هم با این‌که جامه های مختص و فاخر بر بدن نمیکنند ولی مدام از گونه های خدمت های طلا و جواهرات با سنگ های قیمتی در مناسبت های متعدد بهره می برند. همین مساله موجب پرورش و شکوفایی طراحی جواهرات در ترکیه شده‌است . حتما برای شما جالب خواهد بود اگر بدانید که در حال حاضر طراحی طلا و جواهرات در کشور زیبای ترکیه , بعد از ایتالیا در جایگاه دوم جهانی جای دارد .

آغاز به عمل موسسه گوهرشناسی GIA در ترکیه 

چه بسا هنگامی جواهرات به هدف و قصد سپرده گذاری خریداری میشوند , به حیث زیبایی شناسی مورد توجه نیز قرار می گیرند . طرح های پیچیده و بافت دار بیشترین طرفدار را در بازار پباده سازی جواهرات در ترکیه داراست . با توجه به تقاضای فراوان طلا و جواهرات در ترکیه , توقع می‌رود در آتی ای نزدیک شاهد شکوفایی قابل توجهی در صنعت طراحی جواهرات در ترکیه خوا‌هیم بود .
انجمن متخصصین جواهرات در استانبول یکی‌از وسیع ترین مرکز های آموزشی در ترکیه است. موسسه گوهرشناسی ایالات متحده به مراد اعتبار قسمتی به گواهی داخلی پباده سازی جواهرات در ترکیه , شعبه ای را درین سرزمین تاسیس نموده است . زمان های آموزشی GIA در ترکیه از معتبرترین کلاس های یادگرفتن جواهر در دنیا است .

دوره های آموزشی پباده سازی جواهرات در ترکیه 

استقبال زیادی از دوره های آموزشی GIA و طراحی جواهرات در ترکیه شده‌است . بخش اعظمی از متخصصین ناحیه جواهر شناسی و کارآفرینان در صنعت جواهر با کمپانی درین عصر ها توانسته اند , مهارت و توان خویش را ارتقاء دهند . داشتن علم گوهر شناسی علی الخصوص روش تراش الماس برای ورود به عمل های ماهر با اهمیت است . بخش خاورمیانه GIAدر اکثر وقت ها مرکز ها تجاری خاورمیانه فعالیت می کند . برنامه دیپلم GIA به صورت عصر های قانونی در دبی , ابوظبی , کویت , بحرین , ایالات متحده عربی افزایشی , قطر و لبنان نیز مطرح شده شده‌است .

پباده سازی جواهرات در ترکیه 

بخش اعظمی از تولید ها طلا و جواهرات و جواهر ترکیه به خواسته صادرات به کشورهای دیگر انجام می شود . بورس طلای ترکیه از مطرح ترین مرکز ها تجاری در سطح جهان است . این راس با همیاری ۱۸ بانک و ۲۲ موسسه مالی دارای اعتبار عمل خویش را آغاز نموده است . تا به امروز ۸ کمپانی سهامی فلزات ارزشمند , یک کمپانی سازنده گوهرهای قیمتی , یک اداره فرنگی , یک راءس با اهمیت پلایش فلزات قیمتی , شخصیت های حقیقی و واقعی و شرکتهای بورسی در صنعت طلا جواهرات ترکیه کار دارا هستند .
طبق آمارهای بیان شده در ۲۰۱۴ بعد از ایالات متحده , بیشترین صادرات جواهر ترکیه به امارات متحده عربی بود است . صنعت طلا جواهرات و جواهر ترکیه توانسته بخش بزرگی از بازارها جهانی طلا و جواهرات را قبضه نماید . اکنون بخش اعظمی از محصول ها صادر شده به امارات متحده عربی را می توان در بازار طلا کشور ایران روئت کرد .

طراحی جواهرات در ترکیه 

طراحی جواهرات در ترکیه مطرح ترین عامل موفقیت صنعت پولساز طلا و جواهرات و گوهرهای قیمتی در‌این مرزو بوم است . جواهرات و زیور آلات آناتولی یادآور جبروت و عظمت دوران باستان در ترکیه میباشند . پباده سازی های ابتکاری و خلاقیت در ارائه طرح هایی بی بدیل در کنار کاهش مخارج تولیدی , موجب محبوبیت جواهرآلات طلای ترکیه شده‌است . شرکت ها پباده سازی جواهرات در ترکیه قادرند روزمره ۷۰ تا ۸۰ طرح تازه را معرفی نمایند . حالا روزمره ۱۰ گونه پباده سازی تازه از طرف طراحات این مملکت روانه بازار می شود . بنابراین بدور از ذهن نیست که در آتی ای نزدیک , صادرات طلای ترکیه به ارقام نجومی نزدیک شود .

فوق لیسانس پباده سازی جواهرات IGI در ترکیه 

طراحان با کمپانی در عصر های تخصصی طلا جواهرات و جواهر میتوانند با سبک های نو آشنا شوند . یادگرفتن پیچیدگی های پباده سازی در کنار فراگیری عملی موجب می شود تا خلاقیت ذاتی هنرجویان تقویت شود . زمان فوق لیسانس پباده سازی جواهرات IGI در ترکیه و آموزش طراحی طلا و جواهر یک زمان تماما توسعه یافته است . انگیزه از برگزاری زمان های توسعه یافته پباده سازی جواهرات در ترکیه شکوفایی صنعتی قدیمی است . به نظر می آید پتانسیل های متعددی درین مملکت موجود است که قادرند صنعت طلا جواهرات و جواهر عالم را دگرگون نمایند .

طراحی جواهرات در ترکیه

سرفصل های فوق لیسانس جواهرات IGI 

 
بررسی اجمالی خاصیت سنگ در طراحی جواهرات در ترکیه 
شناخت با جواهرات و اجزای آن
رسم و تصویر سازی سنگهای قیمتی
پباده سازی طلا و جواهرات و جواهر با کامپیوتر
بافت بر روی فلز
پباده سازی گونه های متعدد جواهرات
میزان دارایی بندی طرح جواهرات
نرخ‌گذاري الماس و سنگ های رنگی
نکات پر رنگ در طراحی جواهرات در ترکیه 
به کار گیری از ابزارهای معمولی برای پباده سازی مؤثر
سوله دو روزه جواهرات دستباف
پباده سازی مثال امور
محاسبات طلا جواهرات , الماس و صنعت های دستی

آینده شغلی هنرجویان پباده سازی جواهرات در ترکیه 

روزمره علاقمندان متعددی با کمپانی در زمان های آموزشی پباده سازی طلا و جواهرات و جواهر , آتی شغلی خویش را تضمین می نمایند . فارغ التحصیلان این عصر ها که به صورت ماهر در صنعت سنگ های قیمتی و جواهرات عمل نمایند می‌توانند درین مناطق شاغل شوند :
طراح جواهرات و سنگ های قیمتی
فریلنسر جواهرات
سازنده جواهرات قیمتی
کارآفرینان در حوزه‌ گوهرهای قیمتی
خرده فروشی جواهرات و … .

زمان های آموزشی پباده سازی طراحی جواهرات در ترکیه 

اکثری از جوان ها اهل ایران با یادگرفتن علمی و عملی پباده سازی طلا توانستند بازار فعالیت خیر و خوبی در درون مرزو بوم و کشورهای همسایه به دست آورند . افرادی که عصر های تکمیلی آموز پباده سازی طلا جواهرات و جواهر را گذرانده و برنده به دریافت گواهی دربین المللی در باطن سرزمین گردیده اند , درحال حاضر عرش های گسترده تری پیش رو دارا‌هستند . کشورهای همسایه از جمله ترکیه بیشترین درخواست‌کردن را برای طراحان پررنگ جواهرات قیمتی در ناحیه داراست . پس بسیار مهم است که دوره های مربوطه را در آموزشگاه طراحی طلا و جواهر معتبر بگذرانید و مدرک معتبر را نیز دریافت کنید تا در زمان ورود به ترکیه بتوانید به سرعت وارد بازار کار شوید.

Call Now Buttonمشاوره رایگان 09304160209