Concept

آموزش طراحی طلا و جواهر

با آموزش طراحی طلا و جواهر به آسانی وارد بازار کسب و کار شوید

طراحی طلا و جواهر از گذشته های دور در واقع از زمان کشف فلزات گرانبها مثل طلا و نقره طرفداران بسیاری داشته و روز به روز به محبوبیت این رشته نیز اضافه میشود .برای شروع این حرفه پر درآمد دو نکته ساده لازم است ، اول آموزش و دوم ایده ! اگر آموزش طراحی طلا و جواهر را به صورت اصولی و حرفه ای آغاز کنید، آینده ی روشنی در انتظار شما خواهد بود. اگر احساس می کنید از تجربه کافی برخوردار نیستید  فقط کافیه به آموزشگاه کانسپت اعتماد کنید. پس با دوره های تخصصی ما بیشتر آشنا شوید تا تصمیم درستی بگیرید و طراحی طلا و جواهر را بی نقص بیاموزید .

آموزش طراحی طلا و جواهر

دوره های طراحی جواهرات در کانسپت

 کلاس های دوره حضور کلاس های دوره غیر حضوری 
طراحی طلا و جواهر با ماتریکس مقدماتی طراحی طلا و جواهر با ماتریکس مقدماتی آنلاین 
طراحی طلا و جواهر با ماتریکس پیشرفته طراحی طلا و جواهر با ماتریکس پیشرفته  آنلاین 
طراحی طلا و جواهر با نرم افزار زیبراش طراحی طلا و جواهر با نرم افزار زیبراش آنلاین 
طراحی آناتومی با نرم افزار زیبراش طراحی آناتومی با نرم افزار زیبراش آنلاین 
طراحی دستی طلا و جواهرساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر آنلاین
ایده پردازی خلاق 
ساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر 

آموزش های لازم برای شروع دوره های طراحی طلا و جواهر

برای اینکه یک طراح جواهرات باشید و در این صنعت که روز به روز رقابت در آن بیشتر می شود موفق شوید باید مهارت های لازم را به خوبی فرا بگیرید و با انجام طراحی های گوناگون تجربه کسب کنید . داشتن دیدگاه هنری ،خلاق و علاقه به یاد گیری حرفه ای از مهم ترین عوامل موفقیت در این حوزه است . البته گذراندن دوره ی حرفه ای را نباید فراموش کرد تا بتوانید کار کردن در کنار طراحان ماهر را تجربه کنید. برای آموزش طراحی جواهرات در دو شاخه اصلی میتوانید آموزش را شروع کنید :

آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی جواهرات دستی

طراحی جواهرات با دست یکی از روش های کلاسیک و کاربردی در طراحی جواهرات است که به عنوان یک سرگرمی در کنار منبع درآمدی که می تواند داشته باشد، محسوب می شود. در واقع شما در هنگام طراحی باقلم و کاغذ استعداد و خلاقیت خود را شکوفا می کنید و هر آنچه که در تخیلات و ذهن شما وجود دارد را می توانید بر روی کاغذ پیاده کنید.

طراحی جواهرات با کامپیوتر

به کمک پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحی جواهرات با ابزار های سه بعدی و نرم افزار های طراحی جواهرات با کوتاه ترین زمان ممکن و دقت بسیار بالا انجام می شود. شما می توانید قبل از ساخت جواهر با مدل سه بعدی تمام ویژگی ها و سنگ هایی که در طراحی اش به کار می رود بینید و از وزن طلا و آلیاژی که می خواهید در ساختش از آن استفاده کنید، مطلع شوید. 

آموزش طراحی طلا و جواهر

که هرکدام دارای زیر شاخه های گسترده ای برای آموزش هستند که تمامی آموزش های لازم به صورت کاملا حرفه ای با حضور اساتید مجرب و خلاق در آکادمی کانسپت ارائه میشود. 

ویدئوی پشنهادی کانسپت را تماشا کنید تا با نحوه طراحی به وسیله ی نرم افزار بیشتر آشنا شوید.

video

توصیه آموزشی!!

در این قسمت شما رو به یک توصیه آموزشی دعوت میکنیم! همانطور که شاخه های اصلی آموزش طراحی طلا و جواهرات را در قسمت فوق ذکر کردیم میخواهیم بهترین روش را هم برای کسانی که علاقه مند هستند توصیه کنیم. قطعا استفاده از نرم افزار های کامپیوتری موجود از بهترین نوع آموزش است و دلیل آن سرعت و دقت و کارایی زیاد نرم افزار ها هستند. در واقع مراحل زیادی برای تولید یک جواهر طی خواهد شد که شروع آن با یک ایده است و به سرانجام رساندن ایده و به دست آوردن اندازه های دقیق و ساخت قالب و در نهایت تولید، که تمامی این مراحل به جز تولید با نرم افزارها قابل اجرا است بنابراین اگر علاقه مند به آموزش حرفه ای طراحی طلا و جواهر هستید از یادگیری نرم افزارهای 

 1. ماتریکس
 2. زیبراش 
 3. راینو و…   غافل نشوید! 

با دوره های ما بیشتر آشنا شوید

دوره های حضوری

در این دوره ها، آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت حضوری خواهد بود. شما می توانید پا به پای استاد آموزش دیده و تمامی سوالات و اشکالات خود را با او درمیان بگذارید. نمونه کارهای خود را به صورت حضوری نشان داده و متوجه ایرادات خود شوید. همچنین تعامل با هنرجویان دیگر را نیز فراموش نکنید که تاثیر بسیار زیادی بر روی یادگیری شما دارد. در طی حضور در این دوره‌ها شما به وضوح می‌توانید پیشرفت خود را مشاهده کنید و توانایی‌های خود را دراین حرفه رشد دهید. 

سرفصل های دوره حضوری

 • ایده پردازی خلاقانه
 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار زیبراش
 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس مقدماتی
 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس پیشرفته
 • طراحی دستی طلا و جواهر
 • ساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر
اموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

دوره های غیر حضوری

برای راحتی کار و مدیریت زمان خود آموزش به صورت آنلاین نیز روش مناسبی است. اگر برنامه‌ی کاری منظمی ندارید و یا مسیرتان تا آموزشگاه فاصله‌ی زیادی دارد، می‌توانید آموزش طراحی جواهرات را به صورت آنلاین ثبت نام کنید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در کنار مزیت‌های زیادی که دارید دیگر امکانات دوره‌های حضوری مانند رفع اشکال حضوری با استادان را ندارید اما به راحتی می‌توانید تمارین خود را به استاد نشان دهید و اشکالات آن را رفع کنید .

سرفصل های دوره های غیر حضوری

 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار زیبراش آنلاین
 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس مقدماتی آنلاین
 • طراحی طلا و جواهر با نرم افزار ماتریکس پیشرفته آنلاین
 • ساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر آنلاین
آموزش طراحی طلا و جواهر

برای ثبت نام در دوره های ما نیازی به داشتن پیش نیاز علمی ندارید

در هر سطحی از آگاهی که باشید می توانید در دوره های ما شرکت کنید و مدرک بین المللی دریافت کرده و مستقیما وارد بازار کار شوید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی طلا و جواهر به چه صورت است؟

آموزش طراحی طلا و جواهر

آموزش طراحی جواهرات به صورت دستی

آموزش طراحی طلا و جواهر با نرم افزار

آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

سوالات متدوال هنرجویان

بعد از گذراندن دوره های آموزشی 6 ماهه تا 2 ساله میتوانید آموزش ها را به خوبی فراگرفته و با مختصر سرمایه ای وارد بازار کار شوید و از تجربه ی کسب درآمد بالای خود لذت ببرید!

طراحی جواهرات و طراحی و تولید اکسسوری های زنانه و مردانه از محبوب ترین فعالیت های خانگی و مناسب برای کارگاه های کوچک است که در داخل و خارج کشور نیز به شدت طرفدار دارد.

برای فارغ التحصیلان دوره های آموزشی پیشنهاد میکنیم که نمونه کار های خود را در یک وب سایت قرار بدهند و یا شروع به تاسیس وب سایت شخصی خود کنند و یا از نمونه کارهایشان عکس تهیه کنند و داخل یک  CD داشته باشند اینها مدارک مفیدی هستند که نشان دهنده ی این موضوع است که شما مهارت و ایده های لازم در طراحی را دارید . اکثر طراحان جواهرات، یا خویش فرما هستند ـ کارگاه و یا استودیوی شخصی خودشان را ایجاد میکنند ـ و یا به عنوان طراحان مد و جواهرات کار می کنند.

پیوستن به یک سازمان حرفه ای می تواند به رشد حرفه ای شما کمک شایانی بکند و همچنین زمینه ی آشنایی شما با طراحان با تجربه و کاربلد را بیشتر کند و می توانید شانس همکاری را با آنها پیدا کنید مطالعه و تمرین را هم فراموش نکنید!

نرم افزارهای حرفه ای که در آموزش طراحی طلا و جواهر به آن می پردازیم

آموزش طراحی طلا و جواهر

نرم افزار زیبراش

به عنوان یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار میتوان گفت که محدودیت های دیگر نرم افزار ها را ندارد .نرم افزار زیبراش امری مهم و حیاتی در زمینه طراحی جواهرات است . در کنار یادگیری نرم افزار های دیگر مانند ماتریکس ، یادگیری زیبراش نیز به علت تنوع و قابلیت بالای آن در زمینه طراحی مهم است . میتوانید به کمک زیبراش طراحی سه بعدی انجام دهید و بسیاری از طرح هایی که ساعت ها ، روز ها و یا حتی ماه ها برای آن وقت گذاشتید و غیر قابل تصور بودند را در کمتر از چند ساعت طراحی کنید . تدریس طراحی طلا و جواهر کانسپت به شیوه ای نوین و با بهترین متدهای روز دنیای طراحی جواهرات همراه است.

آموزش طراحی طلا و جواهر

نرم افزار ماتریکس

کاربری آسان این نرم افزار و دارا بودن نوار ابزار کاربردی آن باعث محبوبیت و حرفه ای بودن ماتریکس شده است . همه‌ی این نرم‌ افزارها دارای یکسری از معایب و مزایا هستند اما نرم افزار ماتریکس، بیشتر از دیگر نرم افزارها مورد محبوب و توجه کارآموزان و مدرسین قرار گرفته است.  برای اینکه یک طراح حرفه ای شوید لازم است نرم افزار های به روز دنیا که ماتریکس نیز جز آن است را بشناسید. با ثبت نام در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات ، نرم افزار ماتریکس را به صورت تخصصی یاد بگیرید . با دوره های کانسپت برای  تعلیم طراحی طلا و جواهر به وسیله ی نرم افزار در طراحی حرفه ای شوید. 

چگونه با نوسانات بازار طلا همگام شویم؟

بازار کار طراحی و جواهر ممکن است نوساناتی داشته باشد اما هیچ گاه دچار رکود نمی شود. اما با وجود شرایط اقتصادی کنونی چگونه بعد از آموزش طراحی جواهر این نوسانات تاثیری روی کسب و کار ما نگذارند؟

جواهرات با برلیان کوچک و سبک طراحی شوند

آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی حلقه ازدواج به علت پر طرفدار بودن به خصوص طرح های ساده تر

آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا به گونه ای که ساخت آن با گرم پایین امکان پذیر باشد.

آموزش طراحی طلا و جواهر

مدیریت کسب و کار خود با سرمایه کم

آموزش طراحی طلا و جواهر

بعد از آموزش طراحی جواهر به صورت مستقیم وارد بازار کار می شوید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

برای ثبت نام در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر آماده اید؟

 

همین الان تماس بگیرید و یا مشاوره رایگان درباره دوره های آکادمی داشته باشید.

چرا آموزشگاه کانسپت را برای آموزش طراحی طلا و جواهر انتخاب کنیم؟

زمان بندی کلاس های حضوری مطابق با برنامه شما

تربیت هنرجویان حرفه ای

اعطای مدرک معتبر جهت استخدام 

تجربه چندین ساله آموزشگاه کانسپت

معرفی هنرجو برای استخدام

دارا بودن شهریه های پایین برای دوره ها

نمونه کار های زیبای ما را ببینید..

آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر