با آموزش طراحی طلا و جواهر به آسانی وارد بازار کسب و کار شوید

طراحی طلا و جواهر از گذشته های دور در واقع از زمان کشف فلزات گرانبها مثل طلا و نقره طرفداران بسیاری داشته و روز به روز به محبوبیت این رشته نیز اضافه میشود .برای شروع این حرفه پر درآمد دو نکته ساده لازم است ، اول آموزش و دوم ایده ! اگر آموزش طراحی طلا و جواهر را به صورت اصولی و حرفه ای آغاز کنید، آینده ی روشنی در انتظار شما خواهد بود. اگر احساس می کنید از تجربه کافی برخوردار نیستید  فقط کافیه به آموزشگاه کانسپت اعتماد کنید. پس با دوره های تخصصی ما بیشتر آشنا شوید تا تصمیم درستی بگیرید و طراحی طلا و جواهر را بی نقص بیاموزید .

آموزش های لازم برای شروع دوره های طراحی طلا و جواهر

برای اینکه یک طراح جواهرات باشید و در این صنعت که روز به روز رقابت در آن بیشتر می شود موفق شوید باید مهارت های لازم را به خوبی فرا بگیرید و با انجام طراحی های گوناگون تجربه کسب کنید . داشتن دیدگاه هنری ،خلاق و علاقه به یاد گیری حرفه ای از مهم ترین عوامل موفقیت در این حوزه است . البته گذراندن دوره ی حرفه ای را نباید فراموش کرد تا بتوانید کار کردن در کنار طراحان ماهر را تجربه کنید. برای آموزش طراحی جواهرات در دو شاخه اصلی میتوانید آموزش را شروع کنید :

 

طراحی جواهرات دستی

طراحی جواهرات با دست یکی از روش های کلاسیک و کاربردی در طراحی جواهرات است که به عنوان یک سرگرمی در کنار منبع درآمدی که می تواند داشته باشد، محسوب می شود. در واقع شما در هنگام طراحی باقلم و کاغذ استعداد و خلاقیت خود را شکوفا می کنید و هر آنچه که در تخیلات و ذهن شما وجود دارد را می توانید بر روی کاغذ پیاده کنید.

 

طراحی جواهرات با کامپیوتر

به کمک پیشرفت علم و تکنولوژی، طراحی جواهرات با ابزار های سه بعدی و نرم افزار های طراحی جواهرات با کوتاه ترین زمان ممکن و دقت بسیار بالا انجام می شود. شما می توانید قبل از ساخت جواهر با مدل سه بعدی تمام ویژگی ها و سنگ هایی که در طراحی اش به کار می رود بینید و از وزن طلا و آلیاژی که می خواهید در ساختش از آن استفاده کنید، مطلع شوید. 

 

هرکدام از آموزش ها دارای زیر شاخه های گسترده ای برای آموزش هستند که تمامی آموزش های لازم به صورت کاملا حرفه ای با حضور اساتید مجرب و خلاق در آکادمی کانسپت ارائه میشود. 

توصیه آموزشی!!

 در این قسمت شما رو به یک توصیه آموزشی دعوت میکنیم! همانطور که شاخه های اصلی آموزش طراحی طلا و جواهرات را در قسمت فوق ذکر کردیم میخواهیم بهترین روش را هم برای کسانی که علاقه مند هستند توصیه کنیم. قطعا استفاده از نرم افزار های کامپیوتری موجود از بهترین نوع آموزش است و دلیل آن سرعت و دقت و کارایی زیاد نرم افزار ها هستند. در واقع مراحل زیادی برای تولید یک جواهر طی خواهد شد که شروع آن با یک ایده است و به سرانجام رساندن ایده و به دست آوردن اندازه های دقیق و ساخت قالب و در نهایت تولید، که تمامی این مراحل به جز تولید با نرم افزارها قابل اجرا است بنابراین اگر علاقه مند به آموزش حرفه ای طراحی طلا و جواهر هستید از یادگیری نرم افزارهای

  1. ماتریکس
  2. زیبراش
  3. راینو و…   غافل نشوید!

ویدئوی پشنهادی کانسپت را تماشا کنید تا با نحوه طراحی به وسیله ی نرم افزار بیشتر آشنا شوید.

video

با دوره های ما بیشتر آشنا شوید

دوره های حضوری

در این دوره ها، آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت حضوری خواهد بود. شما می توانید پا به پای استاد آموزش دیده و تمامی سوالات و اشکالات خود را با او درمیان بگذارید. نمونه کارهای خود را به صورت حضوری نشان داده و متوجه ایرادات خود شوید. همچنین تعامل با هنرجویان دیگر را نیز فراموش نکنید که تاثیر بسیار زیادی بر روی یادگیری شما دارد. در طی حضور در این دوره‌ها شما به وضوح می‌توانید پیشرفت خود را مشاهده کنید و توانایی‌های خود را دراین حرفه رشد دهید.

سرفصل های دوره حضوری
آموزش طراحی طلا و جواره با ماتریکس
آموزش طراحی طلا و جواره با ماتریکس پیشرفته
آموزش طراحی طلا و جواره با زیبراش
ایده پردازی خلاقانه
طراحی دستی طلا و جواهر
ساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

دوره های غیر حضوری

برای راحتی کار و مدیریت زمان خود آموزش به صورت آنلاین نیز روش مناسبی است. اگر برنامه‌ی کاری منظمی ندارید و یا مسیرتان تا آموزشگاه فاصله‌ی زیادی دارد، می‌توانید آموزش طراحی جواهرات را به صورت آنلاین ثبت نام کنید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در کنار مزیت‌های زیادی که دارید دیگر امکانات دوره‌های حضوری مانند رفع اشکال حضوری با استادان را ندارید اما به راحتی می‌توانید تمارین خود را به استاد نشان دهید و اشکالات آن را رفع کنید . 

سرفصل های دوره غیرحضوری
طراحی طلا و جواهر با نرم افزار زیبراش آنلاین
آموزش نرم افزار ماتریکس پیشرفته آنلاین
آموزش نرم افزار ماتریکس مقدماتی آنلاین
ساپورت گذاری تخصصی طلا و جواهر آنلاین

 

برای ثبت نام در دوره های ما نیازی به داشتن پیش نیاز علمی ندارید

در هر سطحی از آگاهی که باشید می توانید در دوره های ما شرکت کنید و مدرک بین المللی دریافت کرده و مستقیما وارد بازار کار شوید.

نرم افزارهای حرفه ای که در آموزش طراحی طلا و جواهر به آن می پردازیم

آموزش طراحی طلا و جواهر

نرم افزار ماتریکس

کاربری آسان این نرم افزار و دارا بودن نوار ابزار کاربردی آن باعث محبوبیت و حرفه ای بودن ماتریکس شده است . همه‌ی این نرم‌ افزارها دارای یکسری از معایب و مزایا هستند اما نرم افزار ماتریکس، بیشتر از دیگر نرم افزارها مورد محبوب و توجه کارآموزان و مدرسین قرار گرفته است.  برای اینکه یک طراح حرفه ای شوید لازم است نرم افزار های به روز دنیا که ماتریکس نیز جز آن است را بشناسید. با ثبت نام در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات ، نرم افزار ماتریکس را به صورت تخصصی یاد بگیرید . با دوره های کانسپت برای  تعلیم طراحی طلا و جواهر به وسیله ی نرم افزار در طراحی حرفه ای شوید. 

 
آموزش طراحی طلا و جواهر

نرم افزار زیبراش

به عنوان یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار میتوان گفت که محدودیت های دیگر نرم افزار ها را ندارد .نرم افزار زیبراش امری مهم و حیاتی در زمینه طراحی جواهرات است . در کنار یادگیری نرم افزار های دیگر مانند ماتریکس ، یادگیری زیبراش نیز به علت تنوع و قابلیت بالای آن در زمینه طراحی مهم است . میتوانید به کمک زیبراش طراحی سه بعدی انجام دهید و بسیاری از طرح هایی که ساعت ها ، روز ها و یا حتی ماه ها برای آن وقت گذاشتید و غیر قابل تصور بودند را در کمتر از چند ساعت طراحی کنید . تدریس طراحی طلا و جواهر کانسپت به شیوه ای نوین و با بهترین متدهای روز دنیای طراحی جواهرات همراه است.

 

بعد از آموزش طراحی جواهر به صورت مستقیم وارد بازار کار می شوید.

ضد ضربه در مقابل نوسانات بازار طلا

بازار کار طراحی و جواهر ممکن است نوساناتی داشته باشد اما هیچ گاه دچار رکود نمی شود. اما با وجود شرایط اقتصادی کنونی چگونه بعد از آموزش طراحی جواهر این نوسانات تاثیری روی کسب و کار ما نگذارند؟

 
آموزش طراحی طلا و جواهر

 

طراحی حلقه ازدواج به علت پر طرفدار بودن به خصوص طرح های ساده تر

 
آموزش طراحی طلا و جواهر

 

جواهرات با برلیان کوچک و سبک طراحی شوند

 
آموزش طراحی طلا و جواهر

 

مدیریت کسب و کار خود با سرمایه کم

 
 
آموزش طراحی طلا و جواهر

 

طراحی طلا به گونه ای که ساخت آن با گرم پایین امکان پذیر باشد.

 
 
آموزش طراحی طلا و جواهر

برای ثبت نام در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر آماده اید؟

 

همین الان تماس بگیرید و یا مشاوره رایگان درباره دوره های آکادمی داشته باشید.

آموزش طراحی طلا و جواهر

سوالات متدوال هنرجویان

بعد از گذراندن دوره های آموزشی ۶ ماهه تا ۲ ساله میتوانید آموزش ها را به خوبی فراگرفته و با مختصر سرمایه ای وارد بازار کار شوید و از تجربه ی کسب درآمد بالای خود لذت ببرید!

طراحی جواهرات و طراحی و تولید اکسسوری های زنانه و مردانه از محبوب ترین فعالیت های خانگی و مناسب برای کارگاه های کوچک است که در داخل و خارج کشور نیز به شدت طرفدار دارد.

 

برای فارغ التحصیلان دوره های آموزشی پیشنهاد میکنیم که نمونه کار های خود را در یک وب سایت قرار بدهند و یا شروع به تاسیس وب سایت شخصی خود کنند و یا از نمونه کارهایشان عکس تهیه کنند و داخل یک  CD داشته باشند اینها مدارک مفیدی هستند که نشان دهنده ی این موضوع است که شما مهارت و ایده های لازم در طراحی را دارید . اکثر طراحان جواهرات، یا خویش فرما هستند ـ کارگاه و یا استودیوی شخصی خودشان را ایجاد میکنند ـ و یا به عنوان طراحان مد و جواهرات کار می کنند.

 

پیوستن به یک سازمان حرفه ای می تواند به رشد حرفه ای شما کمک شایانی بکند و همچنین زمینه ی آشنایی شما با طراحان با تجربه و کاربلد را بیشتر کند و می توانید شانس همکاری را با آنها پیدا کنید مطالعه و تمرین را هم فراموش نکنید!

 

چرا آموزشگاه کانسپت را برای آموزش طراحی طلا و جواهر انتخاب کنیم؟

اعطای مدرک معتبر جهت استخدام 

تربیت هنرجویان حرفه ای
زمان بندی کلاس های حضوری مطابق با برنامه شما
دارا بودن شهریه های پایین برای دوره ها
معرفی هنرجو برای استخدام
تجربه چندین ساله آموزشگاه کانسپت

نمونه کار های زیبای هنرجویان ما

آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر
آموزش طراحی طلا و جواهر

چرا طراحی جواهرات با نرم افزار های کامپیوتری بهتر است؟

– دقت و سرعت بالای نرم افزار ها

-عدم محدودیت ها ی طراحی با دست

– امکان پایین آوردشن حجم کار

– امکان مشخص کردن تعداد و وزن سنگهای مصرفی قبل از ساخت و در نهایت محاسبه سریع تر قیمت

– طراحی با نرم افزار های ماتریکس و راینو گلد به شما این امکان را میدهد تا مدل سه بعدی اولیه را قبل از ساخت مشاهده کرده و تغییراتی را به لحاظ شکل , سایز , رنگ و متریال را اعمال کنید.

-قیمت پایین ابزار و تجهیزات لازم برای طراحی با رایانه در مقایسه با روشهای سنتی

-بالا رفتن سرعت , دقت و ظرافت در طراحی و از بین رفتن محدودیتهای طراحی جواهر با دست .

آموزش طراحی طلا وجواهرات

اصول طراحی جوهرات

-محصولی طراحی کنید که امکان ساخت آن باشد

-برای طراحی خصوصیات مواد‌ و بالقوای که در ساخت مدل کاربرد می‌یابند را بشناسید.

-دقت زیاد در طراحی جواهرات باعث بالا رفتن توجه به تمام المان ها از جمله طرح و رنگ و شکل می شود.

-در طراحی جواهرات این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه در یک قسمت مدل تمرکز کنید زیرا این موضوع ازگیج  شدن چشم جلو گیری کرده وباعث می شود چشم مخاطب را به خود جلب کند.

-تعادل را از یاد نبرید.تعادل مربوط به وزنِ بصری یک جواهر است. این وزن می تواند متقارن باشد، یعنی بطور متعادل در هر طرف تقسیم شده است. و یا وزن نامتقارن داشته باشد که یعنی بطور نا متعادل در هر طرف تقسیم می شود. وزن متقارن، ظاهری رسمی، و ثابت به طرح می دهد که براحتی با استفاده از اجزایی که بطور متقارن در هر سمت قرار می گیرند حاصل می شود. وزن نامتقارن شاملِ وزن بصری است که بصورت مساوی تقسیم می شود اما در هر طرف یکسان نیست و منجر به تولید طرحی غیر رسمی و ناگهانی می شود. وزن فیزیکی یک طرح نا متقارن باید متعادل باشد تا از قرار گیریِ صحیح جواهر اطمینان حاصل شود.

-طرح موردنظر را بر اساس تصور و نظرات مشتری طراحی کنید و اصول طراحی و زیبایی‌شناسی را در طرحتان رعایت کنید و از بافت و سطح‌های متفاوت درطرحتان استفاده کنید.

4 4 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
50 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امینه
امینه
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر،من میخوام توی دوره هاتون شرکت کنم. ساکن بوشهر هستم.کلاس حضوری دارید فقط؟؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  امینه

سلام دوست عزیز. نیازی به مراجعه حضوری نیست شما می توانید در کلاس های غیرحضوری کانسپت شرکت کنید. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نیکی
نیکی
1 سال قبل

وقت بخیر. برای شروع به طراحی جواهرات از کجا باید شروع کنم

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  نیکی

سلام دوست عزیز، شما می توانید با شرکت در دوره مقدماتی آموزش را شروع کنید. جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ayda
ayda
1 سال قبل

سلام شما مدرکم میدید؟

shams
shams
1 سال قبل

با سلام.
من دوره مقدماتی را با شما گذراندم و از آموزش بسیار راضی هستم . می خواهم دوره جدید را ثبت نام کنم. با تشکر از شما.

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  shams

سلام دوست عزیز، خوشحالیم از تجربه خوبتون.

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  ayda

سلام دوست عزیز، بله در پایان دوره گواهی معتبر ارائه می شود.

هدا
هدا
1 سال قبل

من شنیدم هزینه کلاس طراحی جواهرات خیلیییییییی زیاااده!! درسته؟؟؟؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  هدا

سلام دوست عزیز، خیر اینچنین نیست و هزینه دوره ها کاملا مناسب می باشد و حتی می توان گفت با توجه به آموزش های ارائه شده هزینه بسیار منصفانه دریافت می شود.

hani
hani
1 سال قبل

سلااااااااااام 😍😍😍😍
من امروووووووز اولییین انگشتری که خودم طراحی کرده بودم رو فروختم و خیلییی خیلییییییی حس خوبی دارمممم.
ممنونم بابت آموزش این هنر زیبا😍😍

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  hani

سلام دوست عزیز، مجموعه کانسپت نیز به شما تبریک می گوید. خوشحالیم که از دوره ها رضایت داشتید. موفق باشید!

حسنا
حسنا
1 سال قبل

کلاس ها فقط آنلاین هستند؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  حسنا

سلام دوست عزیز، خیر کلاس ها هم به صورت آنلاین و هم حضوری می باشد.

صرافی
صرافی
1 سال قبل

سلام کلاساتون چه روزایی برگزار میشه؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  صرافی

سلام دوست عزیز جهت اطلاع از زمان کلاس ها با کارشناسان ما در تماس باشید.

هادی
هادی
1 سال قبل

سلام دوره ماتریکس چقدر زمان می بره؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  هادی

سلام دوست عزیز، دوره ماتریکس ۱۲ هفته زمان بر است.

niloO
niloO
1 سال قبل

سلام خوبین؟ قیمت دوره طراحی طلا و جواهر با ماتریکس پیشرفته آنلاین جقدره؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  niloO

سلام دوست عزیز، هزینه کلاس مورد نظر شما ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

شاهین
شاهین
1 سال قبل

سلام، شما آموزش زیبراش هم دارین؟

kimia
kimia
1 سال قبل

سلام
آموزش دوره های جواهرسازی و نرم افزار ماتریکس را برگزار میکنید؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  kimia

سلام دوست عزیز، بله این دوره در آموزشگاه کانسپت برقرار است.

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  شاهین

سلام دوست عزیز، بله آموزش زیبراش هم در آکادمی کانسپت ارائه می شود.

بیتا
بیتا
1 سال قبل

سلام
من ۱۵ سالمه ولی دوست دارم طراحی جواهرات کنم منم میتونم ثبت نام کنم؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  بیتا

سلام دوست عزیز، طراحی جواهرات هیچ محدودیت سنی ندارد و می توانید در کلاس ها شرکت کنید.

hemati
hemati
1 سال قبل

شما زیبراش هم آموزش میدین؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  hemati

سلام دوست عزیز، بله هم به صورت مقدماتی و هم پیشرفته آموزش داده می شود.

afsane
afsane
1 سال قبل

کانسپت مسیر زندگی منو عوض کرد!تا ابد مدیونتونم <3 <3 <3

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  afsane

سلام دوست عزیز. خوشحالیم که توانستیم شما را یک گام به موفقیت نزدیک تر کنیم.

حدیث
حدیث
1 سال قبل

وقت بخیر، من از شیرازم چجوری ثبت نام کنم؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  حدیث

سلام دوست عزیز، شما می توانید در کلاس های آنلاین ما ثبت نام کنید. جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

mohammadreza
mohammadreza
1 سال قبل

lohe taghdiram midin?bade dore

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  mohammadreza

سلام دوست عزیز، اگر منظور شما گواهی پایان دوره است بله، پس از گذراندن دوره در صورت قبولی گواهی ارائه می شود.

shahin
shahin
1 سال قبل

dore matrixe pishrafte darin?

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  shahin

سلام شاهین جان، بله. شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

masi
masi
1 سال قبل

سلام.
ببخشید من شنیدم تکرار ریتمیک خیلی مهمه توی طراحی جواهرات. میشه بگین منظور چیه؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  masi

سلام دوست عزیز، تکرار ریتمیک به معنی پشت سر هم آوردن یک المان یا طرح خاص با ریتمی یکنواخت است. مثلا موقع تکرار یک رنگ از پر رنگ به سایه روشن باید این تکرار یک حالت ملایم داشته باشد و ریتم خاصی را پیروی کند.

شمسی
شمسی
1 سال قبل

با کلاسای شما حلقه ازدواجم یاد میگیریم؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  شمسی

سلام دوست عزیز، بله آموزش ها شامل طراحی حلقه ازدواج هم می شود.

ش.ح
ش.ح
1 سال قبل

سلام؛ شما با ماتریکس آموزش میدین یا زیبراش؟

parisanourian
parisanourian
1 سال قبل
پاسخ به  ش.ح

سلام دوست عزیز، هر دو نرم افزار در آکادمی کانسپت آموزش داده می شود.

شبنم
شبنم
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر برایشروع کار به چقدر سرمایه نیاز دارم

maryam salmani
maryam salmani
10 ماه قبل
پاسخ به  شبنم

سلام وقت شما هم بخیر.
برای شروع کار فقط به یک کامپیوتر و هزینه کلاس نیاز دارید

saghar
saghar
10 ماه قبل

برای دوره های آنلاین هم مدرک می دید

maryam salmani
maryam salmani
10 ماه قبل
پاسخ به  saghar

سلام بله دوست عزیز

shahram
shahram
10 ماه قبل

امکان شرکت در کلاس برای افراد خارج از کشورهستش؟

maryam salmani
maryam salmani
10 ماه قبل
پاسخ به  shahram

بله شما میتونید در دوره های آنلاین شرکت کنید

سونیا
سونیا
10 ماه قبل

سلام شرکت در کلاس ها رده سنی خاصی داره

maryam salmani
maryam salmani
10 ماه قبل
پاسخ به  سونیا

سلام دوست عزیز خیر